dnes je 20.10.2021 a svátek má Vendelín

PETRA MĚCHUROVÁ

 

Je jednou z nejvýznamnějších osobností české kadeřnické scény. Uznání si získala nejen v Čechách, ale díky mnoha mezinárodním cenám a účasti na prestižních zahraničních kadeřnických show i v zahraničí. Petra je první ženou na světě, která získala nejprestižnější kadeřnickou cenu AIPP Grand Trophy (v roce 2009) a zařadila se tak mezi kadeřnické celebrity. Je také juniorský i seniorský mistr ČR v účesové tvorbě a v soutěži Czech & Slovak Hairdressing Awards získala nejprestižnější titul Kadeřník roku (2006), cenu za nejlepší komerční účes a mnoho dalších.

zdroj: petramechurova.cz


 

Největší událost kadeřnického světa je tady v čele s Petrou Měchurovou

Jako každý rok i letos se koná největší světová kadeřnická událost – The Alternative Hair Show. Již 38 let slouží tento pozoruhodný projekt jako inspirující platforma pro výměnu kreativních vizí v oblasti kadeřnického umění a sdružuje vlasové vizionáře z různých koutů světa.

Celý článek

Letní témata Petry Měchurové

V salonu Petry Měchurové je příprava na léto v plném proudu. Poradí nám, jak pečovat v létě o vlasy a co přinesla nová kolekce inspirovaná Azurovým pobřežím. 

Celý článek

Muži a jejich trendy vlasy

Je účes opravdu tak důležitý? Proč by muži měli chodit k dobrým kadeřníkům? A proč vůbec řešit jakým šamponem si umýt vlasy nebo jaký styling použít při odchodu z domu?

Celý článek

#HEARTISSUE – svoboda vyjádřená 3D tiskem

Salon Petra Měchurová ve spojení s Olo Křížovou pro letošní ročník Designbloku vytvořil nejenom zajímavou instalaci #HEARTISSUE, ale také přímo v praxi představil technologii 3D tisku.

Celý článek

Nová kolekce Petry Měchurové Moda.cz nemohla chybět

Salon Petra Měchurová se v rámci prestižního projektu Designblok prezentuje již od svého založení. Tento rok Petra Měchurová představila svoji novou kolekci DRIVE v art stylu.

Celý článek

Pro dokonalé vlasy do Salonu Petra Měchurová

Krásné vlasy plné lesku a síly by si přála mít snad každá žena. My víme kde a jak si takové přání splnit!

Celý článek

Nová kolekce salonu Petry Měchurové pro rok 2015!

Petra Měchurová a její salon připravil novou kolekci účesů inspirovanou potemnělými podzimními dny. V kolekci s názvem DRIVE si pohrává z rozevlátými účesy plnými výrazných barev.

Celý článek

Kolekce účesů Petry Měchurové - Animals

Významná česká kadeřnice Petra Měchurová představila novou kolekci účesů s názvem Animals. Již samotný název poodhaluje tématiku kolekce. Objevte s námi divokost zvířecí říše v podání Petry Měchurové.

Celý článek

Seznamte se s novou kolekcí účesů Petry Měchurové: Flow!

Vlasy měkké a lesklé, vypadající jako samet a vlasy plné života ?

Celý článek