dnes je 05.12.2022 a svátek má Jitka

PIVO

Lidé mají k našemu pivu vztah, jsou to naši patrioti, usmívá se hlavní sládková pivovaru Zubr Nataša Rousková

Přinášíme vám exkluzivní letní rozhovor s "první dámou" pivovaru ZUBR. Nataša Rousková z pivovaru Zubr nám vyprávěla nejen o své práci, ale také o rodinném životě a o vztahu Čechů k pivovarnictví jako k národnímu pokladu. Na zdraví!

Celý článek

Pivo pro vašeho psa... ne pro vás!

Teď už se se svým čtyřnohým miláčkem nemusíte dělit o čerstvě vychlazené pivo! Kupte mu vlastní - pivo pro psy. A kocourovi třeba víno...

Celý článek

Pijte pivo, je zdravé

Oblíbený zlatavý mok má řadu důležitých látek

Celý článek

Dopřejte svým vlasů zdraví z přírody!

Díky obrovskému výběru šampónů, kondicionéru, balzámů na vlasu a ostatní vlasové kosmetiky jsme zpohodlněly. Už si téměř žádná z nás nemyje vlasy odvarem z kopřivy, aby se nám lépe leskly, ani se nesnažíme bojovat například s lupy přírodní cestou. O vše se postará „chemický průmysl“. Ale zkuste dát opět šanci přírodě a vyzkoušejte staré osvědčené přírodní recepty - spolu si připravíme několik účinných vlasových vod z bylinek.

Celý článek

Užijte si relax v pivních lázních

Každý určitě zná ten pocit naprosté únavy a vyčerpanosti po dlouhém pracovním týdnu. A většina z nás v této chvíli zatouží alespoň po kratičkém odpočinku. Takovým příjemným relaxem mohou být třeba pivní lázně. Zlatavým mokem nelze svlažit pouze hrdlo, ale také tělo.

Celý článek

Grilovat můžeme téměř všechno – maso, ryby, zeleninu i ovoce

Jakmile se trochu oteplí, vycházejí ze všech zahrad nádherné vůně, a to nejen grilovaného masíčka, ale zavonět může i grilovaná zelenina, houby nebo ovoce.

Celý článek

Glykemický index potravin ve vztahu k hubnutí

Víte, že je pro štíhlou linii mnohem výhodnější namočit cereálie do mléka? 

Celý článek