dnes je 06.07.2022

PLASTICKÁ CHIRURGIE

MUDr. Jan Bouda: Když odkvete přirozená krása, přichází na řadu plastická chirurgie

MUDr. Jan Bouda působí jako plastický chirurg ve dvou známých klinikách estetické, kosmetické a plastické chirurgie v západních Čechách. My se ho ptáme na řadu zajímavých témat v oblasti plastických operací.

Celý článek

Anetu Vignerovou vyhodili! Prý kvůli tomu, co nosí v podprsence!

Každý, kdo chce být ve svém povolání úspěšný, musí splňovat základní předpoklady pro výkon té či oné práce. Kuchař musí umět vařit, učitel učit, ředitel vést firmu a modelka?

Celý článek

Tereza Budková chce větší prsa

S prsy se letos roztrhl pytel, aneb Krásná Budková chce být ještě krásnější!

Celý článek

Kosmetické úpravy pro dokonalé pozadí

Řada žen je nespokojena se vzhledem svého pozadí. Některé si ho nechávají zmenšovat jiné zvětšovat. Operace hýždí jsou ve světě čím dál žádanější, ale je tomu tak i u nás?

Celý článek

Botox – jed nebo zázrak 21. století?

Každá chceme vypadat dobře a nejlépe stále na krásných dvacet, ale čas je neúprosný a s ním přichází i první vrásky. Jednou z metod, jak se vrásek dočasně zbavit, je injekce botoxu. Je však tento způsob tím nejlepším?

Celý článek

Chystáte-li se skoncovat s piercingem, buďte opatrná!

Dnes je návštěva piercingového studia tak běžnou záležitostí, že ho někteří lidé navštěvují se stejnou samozřejmostí, s jakou si chodí například pro nový účes. Bez rozmyslu propíchnutých částí těla pak mohou hořce litovat. Vždy se vyplatí si piercing nejdříve pořádně rozmyslet. Některé věci, totiž nelze vzít zpátky, což zčásti platí i o piercingu.

Celý článek