dnes je 27.07.2021 a svátek má Věroslav

PLÁŽOVÁ MÓDA

Jak vybrat plavky vhodné pro vaši postavu radí Mária Padová, odbornice na aktuální trendy

Chystáte se vyrazit na dovolenou k moři anebo na prodloužený víkend k vodě, ale vaše aktuální plavky ztratily tvar, vybledly anebo už neodpovídají aktuálním trendům? Pořiďte si nové, poradíme jaké.

Celý článek

Letní kolekce módního domu Fendi je na vlně pozitivní energie

Letní, z velké částí plážová kolekce Vertigo italského módního domu Fendi vznikla ve spolupráci s newyorskou vizuální umělkyní Sarah Coleman.

Celý článek

Plavky pětkrát jinak, aneb tyhle si letos zamilujete

Ne každá žena touží po klasických dvoudílných bikinách. Mrkněte s námi na módní tipy v rámci plavek pro léto 2021, které jsou krásné a praktické zároveň.

Celý článek

Anja Rubik na letní vlně v kolekci plavek značky Zara

Plážová sezóna je tu a Zara nabízí spoustu trendy stylů a vzorů pro léto 2021. Tentokrát je představila na polské modelce Anje Rubik, které zanedlouho oslaví 38. narozeniny.

Celý článek

LASSEVO - Designed by Vladimir Stanek!

Nová česká značka konečně nabídne kvalitní pánské plavky, jaké by muži pohledali.

Celý článek

Plavky 2016 - Calzedonia tasí zbraně usilující o mužské zdraví

Plavková sezona se nezadržitelně blíží, ale máte už své favority, v nichž se vystavíte spalujícímu žáru slunečních paprsků?

Celý článek

Doplňky ideální k plážovým outfitům od Lindex

Kromě plavek je letní kolekce Lindexu plná doplňků, které vaše plážové looky dokáží skvěle podtrhnout. Přes plavky si můžete hodit lehkou halenku s exotickými vzory, na nohy obout jednoduché elegantní sandálky a ještě mnohem více!

Celý článek

Plavky Palmarosa jsou souzněním perfektních detailů a neotřelých barev

Co se stane, když spojí své síly designérky Cynthia Oldham a Cristina Tobarda? Nespočet kvalitních a luxusních modelů plážové módy a právě jednu jejich kolekci pro sezónu léto 2008 vám nyní představujeme.

Celý článek

Exkluzivní plavky Gottex zalichotí vaší postavě

Přinášíme vám kolekci jedné z nejznámějších firem Gottex. Vkusné modely s výborně kombinovanými barvami z těch nejluxusnějších látek jsou známé skutečně po celém světě. Exkluzivní plážová móda Gottex představuje novou kolekci pro léto 2008.

Celý článek