dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

PLÁŽOVÁ MÓDA

Příprava na léto, povinná výbava na pláž

Pomalu, ale jistě se přesouváme do teplejších dnů a s tím se blíží i každoroční dovolená u moře nebo letní opalovačky. Nezbytnosti, jako jsou opalovací krém, lahev s vodou, osuška, reproduktor na oblíbenou hudbu nebo kosmetická taštička, musíte někam uschovat.

Celý článek

Jak vybrat plavky vhodné pro vaši postavu radí Mária Padová, odbornice na aktuální trendy

Chystáte se vyrazit na dovolenou k moři anebo na prodloužený víkend k vodě, ale vaše aktuální plavky ztratily tvar, vybledly anebo už neodpovídají aktuálním trendům? Pořiďte si nové, poradíme jaké.

Celý článek

Letní kolekce módního domu Fendi je na vlně pozitivní energie

Letní, z velké částí plážová kolekce Vertigo italského módního domu Fendi vznikla ve spolupráci s newyorskou vizuální umělkyní Sarah Coleman.

Celý článek

Plavky pětkrát jinak, aneb tyhle si letos zamilujete

Ne každá žena touží po klasických dvoudílných bikinách. Mrkněte s námi na módní tipy v rámci plavek pro léto 2021, které jsou krásné a praktické zároveň.

Celý článek

Anja Rubik na letní vlně v kolekci plavek značky Zara

Plážová sezóna je tu a Zara nabízí spoustu trendy stylů a vzorů pro léto 2021. Tentokrát je představila na polské modelce Anje Rubik, které zanedlouho oslaví 38. narozeniny.

Celý článek

LASSEVO - Designed by Vladimir Stanek!

Nová česká značka konečně nabídne kvalitní pánské plavky, jaké by muži pohledali.

Celý článek

Plavky 2016 - Calzedonia tasí zbraně usilující o mužské zdraví

Plavková sezona se nezadržitelně blíží, ale máte už své favority, v nichž se vystavíte spalujícímu žáru slunečních paprsků?

Celý článek

Doplňky ideální k plážovým outfitům od Lindex

Kromě plavek je letní kolekce Lindexu plná doplňků, které vaše plážové looky dokáží skvěle podtrhnout. Přes plavky si můžete hodit lehkou halenku s exotickými vzory, na nohy obout jednoduché elegantní sandálky a ještě mnohem více!

Celý článek

Plavky Palmarosa jsou souzněním perfektních detailů a neotřelých barev

Co se stane, když spojí své síly designérky Cynthia Oldham a Cristina Tobarda? Nespočet kvalitních a luxusních modelů plážové módy a právě jednu jejich kolekci pro sezónu léto 2008 vám nyní představujeme.

Celý článek

Exkluzivní plavky Gottex zalichotí vaší postavě

Přinášíme vám kolekci jedné z nejznámějších firem Gottex. Vkusné modely s výborně kombinovanými barvami z těch nejluxusnějších látek jsou známé skutečně po celém světě. Exkluzivní plážová móda Gottex představuje novou kolekci pro léto 2008.

Celý článek