dnes je 17.10.2021 a svátek má Hedvika

PLETENÉ SVETRY

Nordický vzor: počátky módní senzace a drahého luxusu

Nordické svetry jsou populární, ale drahou záležitostí letošní zimy. Skandinávský design je unikátní nejen svým vzhledem, ale také historií. Pojďte se s námi vydat na cestu po skandinávských zemích po stopách nordického designu.

Celý článek
Zimní svetry

Dominance zimní módy 2020: svetry, které nebudete chtít sundat

Svetry jsou hlavní dominancí zimní módy. Nejen, že naprosto plní praktickou funkci zahřátí, ale při správné kombinaci jsou vhodné pro každou příležitost – ať už do práce či na vánoční večírek. Ukážeme vám, které nejvíce lahodí ženským křivkám.

Celý článek

Podzimní pletená kolekce české návrhářky Božidary nese název Melancholic

Srpen se přehoupl do druhé poloviny a ať už chceme či nikoliv, brzy nás nemine období, kdy se budeme muset zachumlat do hřejivých svetrů a roláků. A když už toto období nastane, proč to nevzít zcela stylově se svetry české návrhářky Božidary?

Celý článek

Vánoční svetry 2015 se povedly - tradiční vzory znovu ovládly teplé pleteniny

Pokud na vánoční svátky chcete oblékat stylový tematický svetr, je nejvyšší čas si nějaký vybrat. Protože za měsíc už by mohly být ty nejlepší beznadějně vyprodané. 

Celý článek

NA OKAMŽIK: svetrové období vypuklo

Nová rubrika NA OKAMŽIK vás pokaždé provede pořádnou dávkou inspirace. A možná vás někdy zaujme natolik, že těch okamžiků budete potřebovat více. 

Celý článek

Pestrá kolekce dámského oblečení Orsay podzim/zima 2015

Podzimní kolekce dámského oblečení Orsay, kterou jsme měli možnost zhlédnout na módní přehlídce v restauraci Duplex, se pyšní pestrostí stylů, elegancí i jedinečným pařížským šmrncem.

Celý článek

Výběr těch nejlepších svetrů z českých obchodů pro chladné počasí

Prošli jsme všechny obchody, abychom vám mohli představit svetrové favority této zimy! Po těch nej se koukněte v H&M, Lindexu, Marks&Spenceru a New Yorkeru. 

Celý článek

Nechte své děti být tím, čím samy chtějí s novou kolekcí Stella Kids

Letošní kolekce Stella Kids pro Podzim/Zimu 2014 se nese ve znamení toho, čím chtějí děti být, až vyrostou. Chtějí být detektivem, motorkářem nebo princeznou? Proč čekat!

Celý článek

Lindex slaví 60 let spolu s rozsáhlou podzimní kolekcí

Lindex prodává svou módu už 60 let. A aby toto skvělé výročí oslavil, připravil pro období podzimu a zimy rozsáhlou kolekci plnou skvěle kombinovatelných kousků. 

Celý článek

Trendy svetry do chladného počasí

V nabídce obchodních domů je široká škála svetrů nejrůznějších střihů, stylů a barev. Najdete mezi nimi zaběhlou klasiku i extravaganci, ale ne všechny jsou dnes skutečně trendy.

Celý článek