dnes je 30.03.2020 a svátek má Arnošt

POČASÍ

Katka Říhová a Karel Kašák: Jaký vztah mají k módě

Říkají nám, jak se máme oblékat, ale návrháři to nejsou. Říkáme, jaké bude počasí, ale meteorologové nejsme. Vyzpovídali jsme dva nejoblíbenější moderátory počasí. Jaký vztah mají k meteorologii a jaký k módě? A že si tyto obory nejsou až tak cizí. Na to nám odpovídala Katka Říhová a Karel Kašák.

 

Celý článek

Podzimní móda pro malé školačky

Tak tu máme opět začátek nového školního roku. Shánějí se školní pomůcky, aktovky, batůžky, přezůvky a další podobné nezbytnosti. Přímou úměrou se začátkem školy narůstá i stres, a to jak u rodičů, tak u dětí, které často ani netuší, co je ve škole všechno čeká. A protože si především holčičky nechtějí uříznout ostudu, nebo jim zvlášť záleží na prvním dojmu a okouzlení spolužáků, vyvstává tu osudová otázka: „Mami, co si mám vzít na sebe?“

Celý článek

Když v létě poprchává – pláštěnky pro děti

Nepřízni počasí se můžeme bránit různými způsoby. Proti dešti se skrýváme pod deštník nebo oblékáme pláštěnku. Toť řešení pro dospěláky. Ale děti přece jen ocení větší pohodlí a deštník jim to moc neumožní. Proto nejčastěji oblékají pláštěnku, která je spolehlivě ochrání i při hrách a sportování.

Celý článek