dnes je 23.04.2021 a svátek má Vojtěch

PODPRSENKA

Nosit, nebo nenosit podprsenku

Nahoře bez? Toť otázka. Léto vybízí k tomu, abyste nosily, co nejméně oblečení a podprsenka v parném počasí není nic příjemného. Jak to máte vy? Jste pro, nebo proti?

Celý článek

Dubnové must have v pohodlí domova

Jestli jste s tím ještě nezačali, je nejvyšší čas alespoň část „nouzového stavu“ věnovat sami sobě. Nevíte odkud začít? Udělejte si pohodlí, jdeme na to!

Celý článek

Nová kampaň značky Victoria’s Secret sází na krajku i satén

Spodní prádlo, krajka a satén v této spolupráci rozhodně na chvíli zastaví veškeré vaše myšlenky. Jak by taky ne, andílek značky Victoria’s Secret Grace Elizabeth představila půvabné a zároveň velmi přitažlivé kalhotky, body a košilky.

Celý článek

Stella McCartney přichází se spodním prádlem na podporu povědomí o rakovině prsu

Britská návrhářka Stella McCartney uvádí vlastní kolekci spodního prádla s dobrým úmyslem. 

Celý článek

Kolekce luxusně vyhlížejícího spodního prádla na vás čeká v H&M

La Perla, Victoria's Secret, Etam a nebo bohatě stačí H&M. Na několika snímcích uvádí svou novou kolekci spodního prádla.

Celý článek

Samodržící podprsenky - zázrak nebo peklo?

Kolem samodržících podprsenek se již hodně diskutovalo a většina názorů je podporuje. Vážně jsou takový zázrak?

Celý článek

Podzimní pohodlná kolekce spodního prádla Mango

S makeupem a vlasy tým tvořící poslední kampaň pro spodní prádlo čas zbytečně neztrácel. Ale na co také, když modelka zůstala celou dobu v ložnici. 

Celý článek

Svůdná Irina Shayk v kampani spodního prádla Intimissimi

Série Perfect Bra book je na snímky mimořádně štědrá. Pokud jste i vy normálně zvyklá na dva až tři reklamní snímky, tentokrát to Intimissimi vymyslelo jinak. 

Celý článek

Dámské spodní prádlo Calvin Klein

Zpočátku jsme k němu byli trochu skeptičtí. Spojení slov spodní prádlo se značkou Calvin Klein nám totiž evokovalo především bílé gumy s velkými nápisy a to za vkusné tak úplně nepovažujeme, ale...

Celý článek

Bezpodprsenková mánie - co se to děje?

Extrém střídá extrém. Od double push up podprsenek se módní trendy přesouvají k nenošení podprsenek vůbec. Právě se tak nacházíme v rozpuku bezpodprsenkové revoluce. Kam až to povede?

Celý článek