dnes je 03.10.2022 a svátek má Bohumil

PODPRSENKY

Jak správně vybírat podprsenku a co je dobré vědět

Všechny ji nosíme a většinou máme špatnou velikost. Ženy chtějí mít její nákup rychle za sebou a když vám do kabinky vtrhne prodavačka, tak máte chuť hned odejít. Jak podprsenku správně vybírat a co je důležité vědět?

Celý článek

Trendy pro rok 2020 ve světě luxusního spodního prádla

I ve světě spodního prádla panuje pravidlo, že přírodní materiály vám dopřejí maximální pohodlí. A když jde pohodlí ruku v ruce s luxusním vzhledem, pak není co řešit.

Celý článek

Zajímavá historie spodního prádla

Spodní prádlo je běžnou součástí šatníku každého z nás. Ale jak to celé vlastně začalo? Pojďte se s námi podívat do historie ženského spodního prádla.

Celý článek

Sportujte ve skvěle padnoucím prádle!

V pondělí na jógu, v pátek po práci běhat, o víkendu kolo nebo pěší výlet. Je tohle také váš cvičební itinerář? Pak budete dozajisté potřebovat kvalitní sportovní podprsenku, aby bylo při aktivitách o vaše vnady dobře postaráno.

Celý článek

Victoria's Secret T-shirt podprsenky v kampani se Stellou Maxwell i Elsou Hosk

Tradiční andílci se ukázali také v letní kampani na T-shirt podprsenky.

Celý článek

První braletka mě nadchla, říká autorka ručně šitých podprsenek LNK Rules

Rozhovor s mladou českou návrhářkou, která si získává čím dál tím větší popularitu díky svým bezkosticovým ručně šitým braletkám. Představujeme vám Elenu Kožusznikovou tvořící pod LNK Rules.

Celý článek

Iva Kubelková v nedbalkách

Iva Kubelková si stále ještě zvyká na novou roli. Ačkoli však se značkou spodního prádla dosud nespolupracovala, musíme říct, že jí padne jako ulitá.

Celý článek

H&M se pustilo do něžných krajek

I řetězec H&M se snaží ukázat svou otevřenou mysl vůči bralette podprsenkám a držet tak krok s posledními módními trendy v oblasti spodního prádla.

Celý článek

Victoria's Secret přichází s kolekcí látkových podprsenek

Vlastním názvem Bralette jsou podprsenky bez kostic i bez košíčků. Jsou tedy pravým opakem ke všem double push-up podprsenkám a vsází na přírodní vzhled. Victoria's Secret nyní představila jejich novou kolekci. 

Celý článek

Klasicismus 1930 - 1944

V září 1930 si francouzský časopis L’Officiel de la Mode v nejnovějších pařížských kolekcích všiml „tendence ke klasicismu a čistým řeckým liniím“.

Celý článek