dnes je 14.08.2022 a svátek má Alan

PODZIM/ZIMA 2014

To tu ještě nebylo – kampaň zachycující lásku stejných pohlaví

Objevili jsme naprosto netradiční kampaň italské značky MSGM, za níž stojí bývalý DJ Massimo Giorgetti, který se rozhodl ve své kampani zachytit lásku stejných pohlaví.

Celý článek

Nové kousky z tajemného lesa Dolce & Gabbana

Poslední zimní kolekce doplňků Dolce & Gabbana pro Podzim/Zimu 2014 s názvem „Kouzelná zahrada“ přivítala nové přírůstky v sexy leopardím kabátě.

Celý článek

Dětská kolekce Catimini F/W 2014 z jazzového světa New Yorku

Francouzská značka dětského oblečení Catimini opět vyrazila prozkoumat různé kultury, až zakotvila u břehů útulného jazzového světa 1950 v New Yorku.

Celý článek

Nekonvenční, provokující, svěží Superga x Versus Versace v rockové kolekci F/W 2014

Italská společnost Superga vyrábějící unikátní sportovní obuv se spojila s Versus Versace, aby společně vytvořili nový model kultovních Superga 2750, který jistě přitáhne vaši pozornost.

Celý článek

Chloé – ledová elegance jen pro holky

Zabalte své princezny do huňatých zimních kabátků se značkou Chloé. U Chloé v letošní sezóně Podzim/Zima zavládla ledová elegance spolu se studenými a přesto něžně roztomilými barvami.

Celý článek

Bundy Canada Goose obstojí vždy a všude

Sníh a mráz nás letos zaskočil poměrně brzy a tak se zdá, že letošní zima bude opravdu krutá. Proto hledáme oblečení, které nezklame ani v těch největších mrazech.

Celý článek

Nová kolekce hodinek Gucci - Horsebit

Nová kolekce dámských elegantních hodinek Gucci vás na první pohled upoutá svým jedinečným provedením ikonického motivu Horsebit inspirovaného jezdectvím, oblíbenou zábavou florentské společnosti.

Celý článek

Boss kids F/W 2014 letos jen pro kluky!

Oblékněte svého synka do stylu Hugo Boss. Boss kids letos připravil čistě klučičí kolekci prosluněnou zářivými barvami, v které nechybí typické elegantní kousky, ani ty sportovní.

Celý článek

Burberry v elegantním vánočním balení

Burberry navrhuje a šije oblečení s láskou a něhou. Vždy se můžete spolehnout na vynikající kvalitu a exkluzivní materiály, které letos koupíte rovnou stylově zabalené.

 

Celý článek

Dětské kabáty C&A pro holky i kluky

Kabát je v chladném počasí rozhodně to nejlepší. Skutečně zahřeje, vítr a chlad pod něj jen tak nezaleze a je stále více stylový. Podívejme se, jaké kousky letos dětem nabízí značka C&A.

Celý článek