dnes je 01.03.2021 a svátek má Bedřich

PODZIM/ZIMA 2016-2017

Podzim/zima 2016 přínáší mnoho zajímavého. Inspirujte se v našich článcích, které pro vás připravujeme. Móda přináší mnoho možností, jak se prezentovat. 

Aktuálně ze světa módy: značku Marni opouští její zakladatelka a Vero Moda na podzim

Zakladatelka značky Marni ji aktuálně opouští a do funkce hlavního kreativního ředitele byl okamžitě jmenován nový návrhář. Vero Moda představuje svou podzimní kampaň. 

Celý článek

ZARA naprosto válcuje podzimní módní průmysl

Ptáte se čím? Poradíme, že kvalitou látek a precizností střihů to nebude...

Celý článek

Podzimní krajina Alexandera McQueena

Značka Alexander McQueen odvedla se svou podzimní kampaní skvělou práci. Z velké části je černobílá, ale podzim z ní poznáte na první pohled.

Celý článek

Jimmy Choo si do podzimní kampaně vybral 8 supermodelek

Když už, tak už. Většina značek táhné své fanoušky na jednu topmodelku, která nafotí celkou kampaň. Jimmy Choo se rozhodl jinak a vzal si do podzimní kampaně topmodelek rovnou 8. 

Celý článek

Podzimní kampaň Dior v pohybu

Francouzský módní dům Dior svou podzimno-zimní kampaň 2016-2017 příliš nekomplikoval. Upřednostnil ateliérové focení jedné modelky v pohybu. 

Celý článek

Podzimní kampaň Blumarine 2016

Podzimní kampaň značky Blumarine přináší pohled na teplé kožíšky, večerní šaty a neobvyklé spojení zimních materiálů s letními prvky. 

Celý článek

Louis Vuitton se zamiloval do Seleny Gomez

Louis Vuitton má novou múzu - americkou herečku a zpěvačku Selenu Gomez. A nová podzimní kampaň s ní sklízí pozitivní i negativní reakce - prohlédněte si ji a názor si udělejte sami.

Celý článek

New York dějištěm podzimní kampaně Givenchy

Módní dům Givenchy se rozhodl vyrazit se svou podzimní kampaní pro rok 2016 do ulic. Šedé chodníky tak představují jedno velké molo plné modelů známé značky. 

Celý článek

Karlie Kloss a Jourdan Dunn v podzimní kampani Liu Jo 2016

Zatímco nám sluneční paprsky prosvětlují kanceláře, v módním světě to žije ponurým podzimem. Liu Jo je další značkou, která uvedla svou podzimní kampaň 2016.

Celý článek

Dolce&Gabbana představuje živou podzimní kampaň

Centrum Neapolu se stalo hlavním dějištěm podzimní kampaně italské značky Dolce&Gabbana. A jak jsme u této značky zvyklí, je tam hodně život.

Celý článek