dnes je 12.08.2022 a svátek má Klára

POHYB

Jane Fonda a JaQuel Knight vyzívají s novou sportovní značkou H&M MOVE celý svět k pohybu!

Společnost H&M si dala nový cíl, rozhýbat celý svět. Proto dnes celosvětově uvádí na trh svou novou značku H&M MOVE. Po jejím boku stojí i dvě americké hvězdy Jane Fonda a JaQuel Knight.

Celý článek

Umění ladného tance v podzimní Valentino kampani 2016

Kampaň Valentino ztvrdila, že pohyb je novým cílem fotografů módních kampaní. Na rozdíl od jiných značek, verze značky Valentino si přičítá zatím nejvíce bodů. Bez diskuzí. 

Celý článek

Potkávají vás nevolnosti po sportu? Máme 5 tipů, jak na ně!

Rádi sportujete? Přesto vás trápí nevolnosti a necítíte se po pohybu dobře? Zkuste si přečíst našich 5 základních tipů, jak bolest zažehnat! 

Celý článek

Sportovní aplikace do mobilu, se kterými bude sport zábavnější

Sport je zábava. V dnešní IT době si ho ale můžeme užívat opět o něco víc. Věrnými pomocníky nám jsou chytré telefony společně se sportovními aplikacemi. 

Celý článek

Dnes se jízdě na koloběžce meze nekladou, zkuste ji i vy!

Přichází revoluce jménem koloběžka! Stylové koloběžky se v poslední době stávají trendem nejen jako levný dopravní prostředek ve městech ale také v turistice a sportu.

Celý článek

Koloběžka – módní trend i zdravý životní styl

Již jste zaznamenali obrovský koloběžkový boom? Že ne? Tak se rozhlédněte. Koloběžky se pomalu ale jistě stávají novým trendem především díky pozitivním účinkům na naše zdraví.

Celý článek

Nezbytné kosmetické a fitness návyky rozvíjejte co nejdříve

Jsou určité návyky, na které je dobré si přivyknout co nejdříve. Tedy rozhodně v případě, že chcete žít spokojený zdravý život.

Celý článek

Nevymlouvejme se na geny! 95 % z nás opravdu může zhubnout vlastními silami!

V posledních letech jsme svědky obrovského nárůstu výskytu obezity 

Celý článek

NN – ADD BUST aneb Nádherná Ňadra!

Každá žena chce být krásná a atraktivní! Současná společnost nám však diktuje, jak má dokonalé ženské tělo vypadat! A tak, pokud chceme držet krok, musíme o sebe a své tělo daleko více pečovat, než to bývalo zvykem dříve. Málokterá žena je se svým tělem opravdu 100 % spokojená, což souvisí se vznikem špatné nálady či s podceňováním se. Řada žen má především výhrady k velikosti a pevnosti svého poprsí. Bez ohledu na věk touží mít poprsí neustále plné a pevné!

Celý článek

Tipy, které vám zaručeně prodlouží a zkvalitní život!

Tajemství dlouhověkosti je prosté. Stačí žít zdravě. To se nám ale v dnešní uspěchané době daří stále méně často a s většími obtížemi. Málokdo si na sebe najde dostatek času a dopřeje svému tělu i mysli vše, co potřebují. Jen zdravý člověk, ale může žít déle. Myslete na to!

Celý článek