dnes je 29.11.2022 a svátek má Zina

POLÉVKA

Silná imunita díky jídlu. Co byste měli na podzim zařadit do jídelníčku? 

Podzimní mlhy a nevlídné počasí s deštěm a větrem nahrávají nejrůznějším virózám a nachlazení. Abyste neměli každý druhý týden rýmu a kašel, je nutné posílit imunitu, ale nemusíte hned běžet do lékárny, vystačíte si s tím, co máte doma v ledničce nebo ve spíži. Jaké potraviny skvěle posilují imunitu? 

Celý článek

Potraviny, které jsou slanější, než si myslíte

Jak už zřejmě víte, chipsy, krekry a preclíky obsahují velké množství soli, která, obzvláště ve velkém množství, není pro náš organismus zrovna nejzdravější. Existuje totiž i pár zdravých potravin, které obsahují velké množství soli.

Celý článek

Perfektní zimní detox - pikantní polévka z červené řepy

Červená řepa nás všeobecně dělí do dvou táborů. Tu totiž buď milujete, nebo ji naopak nenávidíte.

Celý článek

Vánoce chutně i „štíhle“

Štědrý den bez smaženého kapra a cukroví si řada lidí nedovede vůbec představit

Celý článek

Nepohrdněte jarní kopřivou – je plná vitamínů a je dietní

Kopřiva patří k našim nejlepším léčivým bylinám, protože kořenem počínaje, přes stonek, listy, až ke květům je léčivá, využívá se celá její nať. Z kopřiv se na jaře připravuje pročišťující jarní tonikum a čaj a z mladých listů i zeleninové pokrmy.

Celý článek

Nový design mikrovlnné trouby

To pravé pro vaši kuchyň je pestrobarevná mikrovlnná trouba, která nejen že skvěle vypadá, ale umí i spoustu věcí. Může stylově doladit celkový vzhled kuchyně a také pomoci s přípravou pokrmů. Pro milovníky více funkcí v jenom se nabízí mikrovlnná trouba s integrovaným toustovačem klasického vzhledu. Tak kterou si vyberete?

Celý článek

Ostružinové mámení

Ostružiny právě dozrávají a bylo by škoda je využít pouze samotné, maximálně s jogurtem

Celý článek