dnes je 03.10.2022 a svátek má Bohumil

POSTAVA

Víte, co vám opravdu sluší? Aneb volba oblečení podle typu postavy

Většina žen nemá ani tušení, co jim vlastně sluší. Víte, jaký typ postavy máte a které střihy vám nejvíce padnou? Váháte? Pak je tento článek přesně pro vás.

Celý článek

Meghan Markle oblékla šaty, které zdůraznily poporodní bříško. Veřejnost ji za to miluje.

Vévodkyně ze Sussexu poprvé ukázala své miminko před několika dny. Dojemné fotografie oblétly celý svět a Meghan zaujala nejen krásným zdravým chlapečkem, ale i tím, co si oblékla. 

Celý článek

Léto pro každou postavu: typ JABLKO

Každé léto vybíráme outfity podle nových letních trendů. Jedné ale nesedne tohle, druhé zase tamto. Jak správně obléknout právě vaši postavu? Na začátku této série se vrhneme na typ jablko.

Celý článek

Obávané a nepříjemné strie - nejsou jen problémem těhotných

Běžně se dočítáme o tom, jak se striemi bojovat v těhotenství a jak se jim pokusit vyhnout. Jenže co když vůbec nejste těhotná nebo silná a strie přijdou naprosto bez ohlášení?

Celý článek

Trendy cvičení a fitness pro rok 2015

Ano, i cvičení podléhá trendům. Pilates vystřídal kickbox, zumba a následně jóga. Letos ovšem přichází něco úplně jiného! Kruhové tréninky, práce s vlastní váhou i gymnastika.

Celý článek

Zhubněte a zpevněte postavu na rotopedu

Rotoped se postará o rychlé spalování kalorií 

Celý článek

Módní barvy, které vám budou slušet

Barva nejen ladí oku, ale ovlivňuje také vnímání prostoru a tvarů. Může vyjadřovat dynamiku i city. Některé barvy sálají teplo, jiné jsou zas chladné jako led. Víme, že světle modrá evokuje zimu a naopak žlutá, oranžová a červená jsou barvami léta. Proto není jedno, do jakých barev se při ranním oblékání zahalíte. Barva našeho oblečení může ovlivnit naší náladu na celý den.

Celý článek