dnes je 14.06.2021 a svátek má Roland

PRAGUE DESIGN WEEK

Designová přehlídka PRAGUE DESIGN WEEK chystá na duben 2017 již 4. ročník. Představuje ateliéry, šperkaře, designéry i módní návrháře a poodhaluje proces jejich práce.


 

Dnes startuje Prague Design Week 2017

Akce, která skýtá instalace 82 designérů rozložených na čtyřech podlažích pražského Tančícího domu, právě startuje a potrvá celý tento týden.

Celý článek

Svátky jara se v Praze ponesou v duchu designu

4. ročník ikonické přehlídky Prague Design Week, která se uskuteční od 10. do 16. dubna v Tančícím domě, i letos umožní svým návštěvníkům obdivovat jedinečné interaktivní a audiovizuální expozice.

Celý článek

Zveme vás na Prague Design Week do Tančícího domu

Čtvrtý ročník Prague Design Week se uskuteční od 10. do 16. dubna 2017 v Tančícím domě. Organizátoři vyzývají všechny studenty designu, designéry, designérská studia, šperkaře, módní návrháře, umělce či celé ateliéry k zapojení.

Celý článek

Prague Design week v režii Vaness loves You

Letos jsem měla možnost si jet prohlédnout pražský Design week. Co se designových akcí týče, jednou za rok se ráda podívám na Designblok, který je začátkem školního roku. 

Celý článek

Fashion Days by Dominika na DESIGN WEEK

VIDEO: V pátek jsem byla s týmem mody.cz na Prague design week. A čerpám z tohoto odpoledne do teď. :-) 

Celý článek

První dojmy z Prague Design Week 2016

Předem jsme věděli, že Prague Design Week 2016 toho nabídne skutečně mnoho, ale z toho co jsme v jeho první den mohli zhlédnout nám doslova přecházel zrak.

Celý článek

Prague Design Week 2016

Prague Design Week 2016 už v květnu představí jedinečné expozice z recyklovaných materiálů i unikátní řemeslnou výrobu.

Celý článek

Designéři, svět se vám otevírá s Prague Design Week 2016

Nová přehlídka designu v Praze, Prague Design Week, jehož třetí ročník opět představí ty nejzajímavější produkty, hledá tvořivé designéry.

Celý článek

Prague Design Week 2015

Prague Design Week je novou přehlídkou designu v Praze, i druhý ročník představil produkty designerů, studií, škol a výrobců, nechyběli ani přednášky, workshopy a Design Kino. Vše probíhalo 11. – 17. 5. v Kafkově domě u Staroměstského náměstí.

Celý článek

Prague Design Week 2015

11. – 17. 5. se na Prague Design Weeku v Kafkově domě mezi 74-mi vystavovateli prezentovalo i množství módních návrhářů, značek či projektů. Které oděvní instalace nás oslovily?

Celý článek