dnes je 09.03.2021 a svátek má Františka

PRE-FALL 2015

Bohémský duch v Pre-fall kampani Valentino pro rok 2015

Obrazy opulentního zdobení, kytičkovaných výšivek a psychadelických proužků. To jsou poznávací znamení Pre-Fall kampaně Valentino roku 2015. 

Celý článek

V Pre-Fall kampani 2015 Chanel vystupuje Cara Delevingne s Pharrellem Williamsem

Francouzská značka Chanel přichází jako jedna z prvních s kampaní pro svou Pre-fall kolekci. Její styl zůstává stejný. Její tváře taktéž. A přesto je něčím nová.

Celý článek

Genderová dynamika v kampani Prada Pre-Fall 2015

Rafinované spojení dámské a pánské kolekce si v nové kampani značky Prada pohrává právě s asymetričností a dvojznačností, které spojují a zároveň odlišují ženy a muže.

Celý článek

Večerní róby Jenny Packham z Pre-Fall kolekce 2015 v odstínech celé palety

Jenny Packham dělá večerní šaty s opravdovým umem a výsledkem jsou jemné luxusní materiály jednoduše nařasené tak, že vás okamžitě ohromí. 

Celý článek

Pre-Fall Philipp Plein 2015 - šeříková, burgundy a borůvková - ano, prosím!

Pre-Fall 2015 je plná fialových tónů s akcentem do smetanové, šedé a černé, která je použitá na elegatních i lehce vyzývavých modelech. 

Celý článek

Pre-Fall kolekce Marchesa vás dostane do kolen

Britská značka Marchesa se se svou Pre-Fall kolekcí 2015 pořádně vytáhla. Čeká nás 3D efekt, peříčkové volány a zlaté výšivky. 

Celý článek

Když jedna krajka nestačí - Pre-Fall kolekce 2015 Reem Acra

Pokud toto je nová podoba večerních šatů, to co jindy označujeme za krásné, se stává obyčejným. Pre-Fall 2015 Reem Acra je opravdu honosná! 

Celý článek

Pre-Fall kolekce 2015 Saloni v královské modré

Královská modrá, elegantní overaly, 60. léta, kombinace vzorů a půvabná modelka s velkýma očima. Tak vypadá Pre-Fall 2015 značky Saloni!

Celý článek

Pre-Fall Diane von Furstenberg 2015 v bohémském stylu

Pre-Fall kolekce je opravdu zdařilá. Splývavé šaty v bohémském stylu a přírodních odstínech jsou jasnou volbou! A nejen pro příští podzim. 

Celý článek

Zábavná business móda v Pre-Fall kolekci Escada pro rok 2015

Pre-Fall kolekce Escady nás velice zaujala. Už jen proto, že je obrovskou inspirací na kancelářskou módu s elegancí, důvtipem a zábavou! 

Celý článek