dnes je 20.02.2020 a svátek má Oldřich

PRIMARK

primark_cechy.png

Aktuálně: PRIMARK JDE DO ČESKÉ RUPUBLIKY ( PRIMÁRK ČR )? Více zde

OD Primark - obchodní dům snů

Nový obchoďák najdete jen 10 minut od nádráží a pořídíte v něm za nejvýhodnější ceny vše o kalhot, přes tička, halenky a svetry. Povětšinou jde o módu, která se k nám do Čech ještě ni nedostala, proto se díky uloveným kouskům za vychytané ceny pořádně blýsknete.


 

Primark v Česku bude!

Poptávka v Česku bude konečně vyslyšena. Irové vyslyšeli prosby Čechů a Češek a v Praze otevřou pobočku módního velkoobchodu Primark.

Celý článek

Kousek za hranice na předvánoční nákupní orgie

Kdo nenakupoval alespoň jednou za život v Drážďanech, jako by nežil. Říká Barbora Mottlová. 

Celý článek

Primark se zatím do České republiky nechystá

Na internetu se objevily mylné informace, sdělující, že populární irský řetězec s oblečením se chystá expandovat na český trh. Tuto informaci ale můžeme vyvrátit. 

Celý článek

Móda Farrell nyní i v PRIMARK

Kolekce ryze britské módy Farrell pro muže bude nyní exkluzivně dostupná i ve vybraných prodejnách obchodního řetězce PRIMARK.

Celý článek

Zimní kolekce Primark kids probouzí pravou vánoční atmosféru

Primark kids představil zábavnou vánoční kampaň What A Christmas 2014 a současně novou zimní kolekci evokující svými hravými motivy tu pravou vánoční náladu.

Celý článek

Odhalte podzimní kolekci Primark

Tradiční tvíd od Harris Tweed, pletené svetry, lahvově zelená či tmavě modrá, to vše zasazeno do prostředí Skotské vysočiny. 

Celý článek

Skvělé nákupy v zahraničí slibuje Primark

Nejen v létě vyráží mnoho z nás na dovolenou do zahraničí. Je jedno, jestli jedeme na aktivní dovolenou, za památkami nebo za plážovým relaxem, vždy si chceme něco přivézt.

 

Celý článek