dnes je 27.11.2022 a svátek má Xenie

PROUŽKY

Jaké jsou módní trendy pro nový rok 2022

Fashion trendy na letošní módní sezónu jsou už známé. Jaké barvy, materiály a styly budou v kurzu? A na co se můžete těšit v tomto roce? To a mnohem více se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek

Pruhované fashion must have? Jedině v březnu!

Astronomické jaro brzy zaklepe na dveře a bude se ptát, zda jsme připraveni na novou sezónu. Jaké vzory a módní doplňky vystihují jedno z nejkrásnějších ročních období?

Celý článek

Off-shoulder srpen - MUST HAVES okoukaly světový trend

Odhalená ramena, proužky, denimové kraťasy a velké sluneční brýle. Srpnové Must Haves zaletěly do světových metropolí módy a zjistily, že bez off-shoulder topu to prostě nepůjde!

Celý článek

Pre-fall Saloni 2016 v barevných proužkách

Proužky. To byl v Pre-fall základní stavební kámen. Zvolen byl, dle nás, velmi taktně. Pak už stačily jen přímé linie a probuzení 60. let a kolekce byla hotová na molo. 

Celý článek

Vzory v hlavní roli - Sonia Rykiel Pre-fall 2016

V pozici experimentátorské kolekce se ocitl Pre-fall 2016 a vyšel z toho zajímavý komplet proužků, otisků rukou, zvířecích motivů a mnohého dalšího. 

Celý článek

TOP kabelky podzimu 2015: boom zažívají SHOPPER BAGS

Boom si aktuálně užívají velké kabelky, ale ani to nám nezabránilo, abychom vybrali alespoň pár kousků mezi psaníčky. Protože i ta jsou potřeba!

Celý článek

Tradiční vzory pojaté netradičně - Jakub Polanka S/S 2016

Jarní kolekce Jakuba Polanky má šťávu. Ocitáme se v ní ve změti klasických barev, tradičních vzorů a přitom je jejich pojetí naprosto nezvyklé.

Celý článek

Fall Essentials Next oblékla v podzimní kampani Cameron Russell

Britská značka Next vybrala do svého nového lookbooku nezbytnosti, se kterými bude podzim úplný a zase o kousek lepší. 

Celý článek

Resort Sonia by Sonia Rykiel 2016 po francouzsku

Dceřinná značka Soniy se zdá být v dívčím a hravém duchu. Společně s nádechem siluet 70. let a francouzskou módou dává dohromady originální modely. 

Celý článek

Co vše najdete v dětské kolekci Jean Paul Gaultier pro Lindex?

Dlouho očekávaná designová kolekce Jean Paul Gaultier pro Lindex Kids je v prodeji již od 8. října. Co vše v ní najdete?

Celý článek