dnes je 09.03.2021 a svátek má Františka

PRSTENY

Čtyři způsoby, jak omámit svou milou na Štědrý večer

Nemáte ještě úplně jasno, co své něžnější polovičce pořídit na Vánoce? Váháte mezi tím, co by si sama přála a mezi překvapením, které by ji vyrazilo dech? My se přikláníme k druhé variantě a přinášíme pár tipů, pro které sice musíte sáhnout hlouběji do kapsy, zato výsledek máte jistojistý.

Celý článek

Nechte se zlákat novou luxusní kolekcí šperků Tiffany & Co.

Americká značka Tiffany & Co. představila nevšední kolekci luxusních šperků. Nechte se zlákat třpytivým pozlátkem zabaleným do ikonické tyrkysové krabičky a objevte kouzlo diamantů.

Celý článek

Trendy šperky pro rok 2019

Jsou dva tábory žen, a to ty, které šperky milují a ty, které přílišné zdobení a třpyt nemusí. Ve všem je dobré najít nějaký kompromis, rovnováhu. Móda není výjimkou.

Celý článek

NEBESKÉ POHÁDKY ZE STYLOVÉ ŘÍŠE DIVŮ

Do zimní kolekce ručně dokončovaných šperků od značky PANDORA vstupuje kouzlo a tajemno noční oblohy.

Celý článek

Poznejte šperky s energií přírodních kamenů

Petr Kovanda se zabývá prodejem unikátních nových i starožitných šperků s přírodními kameny. Jeho prsteny, náušnice i náhrdelníky tak dýchají jedinečnou atmosférou a vlastním příběhem.

Celý článek
Swarovski

Šperky s krystaly Swarovski snoubí originalitu s luxusem

V současné době se v oblasti šperků do popředí prodírá rakouská značka Swarovski, která se zabývá výrobou broušeného skla. Není proto divu, že šperkaři krom drahých kamenů sahají právě po krystalech této značky. Vyznačují se čistotou, originalitou, luxusem a ojedinělostí.

Celý článek

Vyšperkovaná letní zábava

S dokonalým šperkem zůstanete okouzlující, ať se třpytíte na slunci nebo právě prozáříte letní déšť.

Celý článek

Přivítejte jaro s PANDOROU

Mrazivá rána a tmavé dny pomalu ustupují třpytu jarního světla, jenž dokonale odráží ručně dohotovené šperky právě rozkvétající neobyčejnými květinovými motivy v pastelových tónech, evokující nádheru a kultivovanost jarního času.

Celý článek

Kolekce LINEA šperkařky Věry Novákové exkluzivně na Grace'n'Glamour

Světově uznávaná šperkařka Věra Nováková poprvé představí svou nejnovější kolekci LINEA, v níž pracuje s drahými kameny, na prodejní výstavě Grace'n'Glamour.

Celý článek

Jaký vánoční dárek je pro ženu tím pravým? Perly!

Pánové, už víte, čím letos pod stromečkem oslníte svou ženu, partnerku, dceru, maminku či babičku? Máme pro vás tip na dárek, se kterým se nikdy nespletete!

Celý článek