dnes je 11.07.2020 a svátek má Olga

RED CARPET

Fashion Awards 2018: přehlídka nejhezčích šatů

Kdo a v jaké kategorii zvítězil na udílení cen The Fashion Awards 2018 už jsme vám psali, takže dnes je na řadě to nejlepší a tím jsou šaty. 

Celý článek

Parfémoví Oskaři The Fragrance Foundation Awards 2017

Nejlepší dámská či pánská vůně, mediální kampaň roku nebo extraordinérní vůně roku, to jsou jen střípky z toho, co nás čeká na letošním udílení cen The Fragrance Foundation Awards, jež si v mnohém zadá třeba s takovými filmovými Oscary.

Celý článek

Jak se oblékala Taylor Swift v roce 2016?

Krásná a úspěšná zpěvačka Taylor Swift sice nepatří k hlavním udavačkám módních trendů, obléká se ale úctyhodně. Co jsme na ni mohli vidět v roce 2016?

Celý článek

Módní scéna francouzského filmového festivalu

13. května začal v Cannes další ročník filmového festivalu, který je tradičně nejen přehlídkou nejlepších filmů, ale také nejkrásnějších šatů. Už teď se můžeme podívat, jak se celebrity oblékly na zahajovací večer.

Celý článek

Přehlídka Red Carpet modelů Oscar de la Renta

Jeden z nejvýznamnějších amerických designerů navždy odešel, ale jeho odkaz nadále přežívá. Připomeňte si s námi to nejlepší z jeho oslnivé tvorby.

Celý článek

Viktor & Rolf 2014 Couture

Na přehlídce Viktor & Rolf se modelky procházely po červeném koberci. Dvojice mladých nizozemských návrhářů se totiž rozhodla dokázat módnímu světu, že i z materiálu, jakým je právě red carpet je možné vytvořit krásné a nositelné šaty.

Celý článek