dnes je 01.06.2020 a svátek má Laura

REESE WHITHERSPOON

Dům ze seriálu Big Little Lies si můžete na léto pronajmout

Luxusní dům na pláži, ve kterém žila seriálová postava Madeline Martha Mackenzie, kterou ztvárnila herečka Reese Witherspoon, má sedm ložnic a osm koupelen. Nyní si ho můžete pronajmout.

Celý článek

Tak vypadá království hollywoodské megastar Reese Witherspoon

Přemýšleli jste někdy nad tím, kde nachází své útočiště slavné hollywoodské hvězdy? Jak tráví svůj volný čas například Reese Witherspoon? Pojďte s námi odhalit, kde a jak bydlí jedna z nejslavnějších blondýnek na světě.

Celý článek

Reese Witherspoon zapózovala pro WSJ magazín

Populární herečka Reese Witherspoon, která se i po čtyřicítce pyšní dívčím vzhledem, zapózovala pro listopadový WSJ magazín.

Celý článek

15 IKONICKÝCH ČERNÝCH ŠATŮ ZE STŘÍBRNÉHO PLÁTNA

Každá žena si ráda oblékne elegantní či rafinované šatičky temných tónu. Přinášíme vám 15 ikonických scén ze stříbrného plátna, ve kterých figurovaly zapamatovatelné černé šaty. 

Celý článek

Seznamte se s Draper James – módní značkou herečky Reese Witherspoon

Vlastně jsme na ni narazili náhodou a ve skutečnosti nás zaujala natolik, že jsme se s vámi rozhodli o tuhle módní krásu podělit.

Celý článek

To nejlepší z LACMA Art + film 2015

Hollywood nikdy nespí. Červený koberec je místem, které doslova žhne po další návštěvě oblíbených osobností s hvězdným stylem a jedním takovým byl i okamžik LACMA Art + Film 2015 v Los Angeles.

Celý článek

Srdečná Reese Witherspoon pózuje pro americký Vogue a odpovídá na otázky

Krásná a křehká blondýnka Reese Witherspoon pózovala pro říjnový americký Vogue a zároveň s exkluzivními fotkami přinášíme i zábavný rychlý rozhovor. 

Celý článek

Naličte se jako slavná celebrita: 1. díl

Chcete vypadat jako slavná světová celebrita? Pak se nechte inspirovat našim článkem, ve kterém jsme si pro vás připravili spoustu žhavých jarních tipů k dokonalému líčení. Za pár minut budete nalíčená jako vaše oblíbená celebrita!

Celý článek