dnes je 26.07.2021 a svátek má Anna

RESORT 2016

Marchesa v Resortu 2016 potvrzuje svou roli mladé perspektivní značky

Marchesa ve svém Resortu představila dvacet modelů, které dokazují filosofii značky. Podporují moderní pohled na módu, a zároveň tak trochu připomínají prvky z minulosti.

Celý článek

Balmain to ve svém Resortu 2016 rozjíždí v neutrálních tónech

Resort značky Balmain se ubírá úplně jinam než kolekce většiny návrhářů. V paletě neutrálních tónů a kůže se proplétá pořádně drsný styl. My ho ale milujeme!

Celý článek

Resort Reem Acra 2016 elegantně, oslavně a barevně - jako vždy

Mezi aktuálními Resort kolekcemi se objevila další, která neprezentuje městský styl a mladou módu. Převládají večerní róby v pestrých barvách a krajka. Hodně krajky.

Celý článek

Retro futurismus v podání Bally v Resort kolekci 2016

Při pohledu na nejnovější kolekci Bally zůstáváme trochu tápat nad tím, co nám chtěl vlastně návrhář předložit. Vzpomínky z minulosti nebo pozvánku do budoucnosti?

Celý článek

Jenny Packham Resort 2016 jde svou cestou vysokého krejčovského umění

Jenny Packham zůstala i ve své kolekci Resort 2016 u ověřeného krejčovství oplívajícího jen těmi nejzkušenějšími technikami, luxusními materiály a ženskými střihy. 

Celý článek

Resort Alexander McQueen 2016 v plném květu

Kolekce Resort 2016 známého návrháře nabrala nečekané obrátky. Kůže se objevuje ve spojení s jemnými květy a v celé kolekci nepotkáme ani jedny lodičky. 

Celý článek

Missoni zůstává u své duhové filosofie i v Resortu 2016

Missoni kolekce svázaná barevnými proužky je, jako vždy, odrazem hravosti návrhářky. A i v tomto Resortu převažuje zábavná geometrie. 

Celý článek

Temperley London Resort 2016 míří vstříc mužské siluetě

Alice se vydala napříč nejrůznějšími světadíly i styly. Její aktuální kolekce prozatím zakotvila u mužských siluet, zvonových střihů a geometrických motivů. 

Celý článek

Resort Elie Saab 2016 v zajetí californských 70. let

Elie Saab je neskutečný návrhář, a díky tomu si jeho kolekce získávají čím dál tím více pozornosti. Ta aktuální křísí 70. léta společně s nonšalancí, která se k této etapě pojí.

Celý článek

Resort značky Rochas 2016 zůstal v pyžamu

V kolekci Resort 2016 se zvolna prolínaly prvky minimalismu s nádechem retra a business stylem společně se saténovými košilemi a čechranými tylovými sukněmi různých délek. 

Celý článek