dnes je 27.07.2021 a svátek má Věroslav

RETRO DESIGN

Proč všichni milujeme retro plus sized šaty

Zdá se vám slovní spojení "návrat retra" jako otřepané sezónní klišé. Tak pozor! Toto retro nikdy nezmizelo a bude tu napořád. Řeč je o plus sized šatech v designu retra. Doba prostě přeje křivkám.

Celý článek

5 oldschoolových módních kousků, které se vrací do módy

Neustále se dočítáme v módních časopisech o tom, že se móda devadesátých let pomalu ale jistě vrací zpět. Pojďte se s námi podívat na konkrétní old school trendy.

Celý článek

F&F HOME designové kolekce, se kterými můžete cestovat v čase

Nejnovější kolekce, které jsou k dostání v HOME sekci obchodu F&F, Vám pomůžou cestovat v čase. RETRO design i kolekci Modrá laguna si jistě zamilujete.

Celý článek

Retro futurismus v podání Bally v Resort kolekci 2016

Při pohledu na nejnovější kolekci Bally zůstáváme trochu tápat nad tím, co nám chtěl vlastně návrhář předložit. Vzpomínky z minulosti nebo pozvánku do budoucnosti?

Celý článek

Sport a styl zároveň – retro kola na míru!

Zakládáte si na zdravém životním stylu a zároveň chcete vypadat chic? Retro kola splňují oboje! Vyberte si elegantní retro kolo jako svého společníka na cesty.

Celý článek

Neformální stylová kolekce Hugo Boss S/S15

Svěží letní výbava od německého klasika Hugo Bosse nyní přichází s novou kolekcí jaro/léto 2015.

Celý článek

Přivítejte první letní den zábavou a dyzajnem

První letní den, tedy 21. 6. byste rozhodně neměli propásnout skvělou prodejní výstavu autorské tvorby českých návrhářů a designérů. A pozor chystá se i super módní překvapení!

Celý článek

Retro průmyslový design je hitem!

Dominantou interiérů domácností nejen mladých lidí se stále častěji stávají kousky průmyslového designu minulých let, jak v původním rázu, tak i v jeho nové podobě

Celý článek