dnes je 23.01.2022 a svátek má Zdeněk

ROZJASŇOVAČ

Nevíte, jak se nalíčit na rande? Žádný stres, máme skvělé tipy jen pro vás!

Čeká vás romantické rande, ale nemáte čas na pořádnou přípravu? Potřebujete rychle a bez námahy skrýt únavu, stopy po těžkém pracovním dni a vytvořit romantické líčení? Poradíme vám, jak vše stihnout k naprosté spokojenosti.

Celý článek

Jak správně používat highlighter

Rozjasňovač neboli highlighter není tak oblíbený v našich kosmetických taštičkách jako například pudr. Ale chybět by neměl žádné ženě, jelikož dokonale rozzáří tvář. Díky rozjasňovači vypadáte svěží, odpočinutá se zdravou a lesklou pletí.

Celý článek

Chiara Ferragni má nového partnera ze světa kosmetiky

Značka Lancôme přináší novou spolupráci na kompletní edici make-up produktů se stále oblíbenější návrhářkou Chiarou Ferragni.

Celý článek

Přirozeně rozjasněný, zářivý pohled – Eye Luminizer

Max Factor vyvinul speciálně pro citlivou pleť kolem očí nový rozjasňovač Eye Luminizer, který si poradí i s tmavými kruhy pod očima!

Celý článek

Letní make-up looky, které sluší každé ženě

Na líčení máme v létě všichni podobné požadavky - musí být rychlé, jednoduché, efektivní a především musí vydržet! Pojďme se podívat na pár triků, které vytvoří skvělé letní make-up looky!

Celý článek

Máme se bát karcinogenních látek v dekorativní kosmetice?

Poslední dobou je snadné na internetu zaznamenat vášnivou diskuzi nad problémem složení některých kosmetických produktů. Vše má své pro i proti, proto není dobré se uchylovat pouze k jednomu závěru. 

Celý článek

Naličte se správně k ultra moderní metalické módě!

Kovový lesk a nejrůznější metalické a třpytící se materiály letos ovládly snad všechna přehlídková mola. A již brzy ovládnou i ulice. Buďte připravená a přizpůsobte této lesklé invazi i své líčení. Přečtěte si, jak na to!

Celý článek

Přečtěte si, jak vyzrát na kruhy pod očima!

Doba, kdy ženy celou noc nespávaly, aby měly pod očima co největší a nejtmavší kruhy, protože to bylo nesmírně moderní, je dávno pryč. Dnes se snažíme kruhy pod očima vymýtit nebo alespoň co nejlépe zakrýt. Daří se nám to díky moderním krémům s obsahem přírodních látek i speciálních korekčních přípravků.

Celý článek