dnes je 16.07.2019 a svátek má Luboš

RTĚNKA

Líčení

Zeptaly jsme se: Jaké líčení se mužům na ženách (ne)líbí?

Výrazné oči, svůdné rty, dokonalá pleť nebo přirozený vzhled? Co se líbí mužům na ženském líčení nejvíce a co je naopak odpuzuje?

Celý článek

Kosmetický organizér může být vaším Svatým grálem

Make-up je vlastně určitým způsobem osobní terapií každé ženy. A větší terapií je to, když ho máme pěkně na jednom místě vždy po ruce.

Celý článek

Chiara Ferragni má nového partnera ze světa kosmetiky

Značka Lancôme přináší novou spolupráci na kompletní edici make-up produktů se stále oblíbenější návrhářkou Chiarou Ferragni.

Celý článek

Půvabné spojení rtěnky Dior a modelky Belly Hadid

Bella Hadid je jasnou hvězdou značky Dior Makeup. Před pár měsíci spuštěný mini film na téma Halloween je následován další kampaní s názvem Wishes.

Celý článek

Limitovaná edice rtěnek Maybelline pro Vivantis

Hravé, ale designově vymazlené balení nových limitovaných rtěnek Maybelline přitáhne pozornost jako první. Následovat budou nevšední názvy a nakonec i textura...

Celý článek

Jakých chyb se nejčastěji dopouštíme při používání rtěnky?

Byť rtěnka nebo lesk na rty je součástí ranního rituálu většiny žen, hodně z nás se při jejím používání dopouští stále těch stejných chyb. Jaké to jsou? 

Celý článek

O krásné líčení ve Fashion Story se postarala Mary Kay

Naši Fashion Story mapující podzimní módní trendy bychom nezvládli dovést k dokonalosti bez správné kosmetiky. Ještě že jsme měli Mary Kay. 

Celý článek

Minnie Mouse na návštěvě Sephory

Ikonická kreslená postavička Minnie Mouse navštívila online regály kosmetické značky Sephora. Minnie se převtělila do paletek s očními stíny nebo setu na oční linky.

Celý článek

Je nová rtěnka The Only 1 od Rimmel opravdu revoluční?

Upřímně nás to trošku mrzí, ale říci to musíme. Revoluce se nekoná. I přesto, že nové The Only 1 rtěnky jsou perfektní! Tak jakto?

Celý článek

Jak změnit své každodenní líčení bez námahy

Móda.cz přichází s pár snadnými tipy, které vám pomohou pozměnit své každodenní líčení bez námahy i drahých kosmetických vymožeností.

Celý článek