Když se skloubí vášeň, umění a zapálení pro práci, nemůže z toho vzniknout nic jiného než rodinná pralinkárna - La Vie Chocolat, za kterou stojí Jakub Vobořil. Pokud jste milovníkem čokolády, jste tu na správném místě.
Kompostovatelné sáčky vyrobené z prvotřídního švýcarského vlákna přináší nejenom útěchu naší planetě a její budoucnosti, ale jsou odrazem toho, co dokážou dvě šikovné české holky dotáhnout až na světovou úroveň.
Obuvnickou tradici, kterou ve Zlíně před více než sto lety započal Tomáš Baťa, následuje jednadvacetiletý podnikatel Václav Staněk. Ke tříletému výročí značky vznikla limitovaná kolekce tří nejoblíbenějších modelů.
Zdobíte si rádi zápěstí hodinkami, kvůli kterým klidně saháte hlouběji do kapsy? A víte vůbec, jak se takové hodinky vyrábí? Na vaší ruku vede delší cesta, než si možná myslíte.