dnes je 30.09.2022 a svátek má Jeroným

SCHWARZKOPF

Schwarzkopf - jedna z nejlepších značek vlasové kosmetiky na světě a jednička ve vlasové péči, kterou založil v Berlíně vyučený drogista Hans Hans Schwarzkopf. V roce 1898 si založil vlastní galerii a uvedl na trh první tekutý šampon. Společnost SCHWARZKOPF má své pobočky ve více než 80 zemích světa a patří mezi přední mezinárodní společnosti na kadeřnickém trhu.
Kadeřník roku 2015

Kadeřník roku 2015 - Dámský komerční účes Čechy

Kadeřník roku 2015 nám přináší kategorii Dámský komerční účes Čechy. Komerční účes se dělí na několik kategorií podle regionů. Soupeřit budou Praha, Čechy, Morava a Slovensko

Celý článek

Novinky mezi šampóny - aneb i v drogerii jde sehnat kvalitní produkt

Kvalitní a vyhovující šampón nemusíte vždy nutně shánět v kadeřnictvích. Novinky značek Schwarzkopf a Dove se jim totiž dnes již dokážou vyrovnat. 

Celý článek

Čtrnáctý ročník soutěže Kadeřník roku

S příchodem července 2015 startuje další ročník mezinárodně uznávané soutěže Czech and Slovak Hairdressing Awards neboli Kadeřník roku.

Celý článek

Oživte svůj účes perleťovými odstíny

Celebrity, designéři i vyhledávači trendů se shodují: nadcházející léto se ponese ve znamení duhových perleťových odstínů v pastelových tónech! A právě to umožní nová vlasová barva IGORA Royal Pearlescence.

Celý článek

Kolekce Modern Style: Jedinečná, odvážná a vždy stylová!

Přivítejte jaro novým účesem! Schwarzkopf Professional představuje aktuální vlasové trendy Essential Looks Jaro/Léto 2015, kolekci vytvořenou pomocí nové barvy na vlasy IGORA Pearlesence.

Celý článek

Nový trend letošního podzimu – Modern Glamour

Nový vlasový trend Modern Glamour se v nejrůznějších podobách objevil na mezinárodních přehlídkových molech a nyní se dostává i do kolekcí účesů profesionálních kadeřníků.

Celý článek

Móda.cz na Interbeauty Prague 2014

Móda.cz si nenechala ujít přehlídku novinek a trendů ze světa kosmetiky, zkrašlovacích i relaxačních procedur, které již tradičné přinesl veletrh kosmetiky a kadeřnictví Interbeauty Prague 2014.

Celý článek

Olejové barvy na vlasy – v čem jsou jiné?

Olejové barvy na vlasy nejsou na trhu úplnou novinkou, ale jejich řady se začínají stále rozrůstat. Co je na nich jiné a jaké mají barvící vlastnosti?

Celý článek

Schwarzkopf Elite Model Look 2014 zná své vítěze

Španělský sál Pražského hradu ovládlo finále prestižní soutěže Elite Model Look 2014 pro Českou a Slovenskou republiku. Známe vítěze!

Celý článek

Blond trendy přímo z Hollywoodu

Trendy přicházejí a odcházejí, ale blond, nejžádanější vlasová barva, nikdy neztrácí svůj typický šarm. Umění svádět blond barvou je mezi hollywoodskými hvězdami veřejným tajemství. Zkuste to i vy!

Celý článek