dnes je 03.10.2022 a svátek má Bohumil

SEPHORA

MUST HAVE JARO

Začal nám dnes měsíc duben a spolu s ním nás budou doprovázet teplé jarní dny. Pojďte se s námi podívat na jarní MUST HAVE tipy a že jich není málo. 

Celý článek

Zpěvačka Jennifer Lopez představila svou novou kosmetickou řadu JLO Beauty

Po několika měsících čekání představila americká zpěvačka Jennifer Lopez svou novou kosmetickou řadu JLO Beauty. Zahrnuje produkty jak k dennímu, tak nočnímu používání a je určena pro všechny typy pleti.

Celý článek

Nová kolekce Pat McGrath je plná tekutých rtěnek a lesku

Neobvyklý a dlouhý název nové kolekce rtěnek Pat McGrath přináší slibná očekávání. Sen milenky KiraKiry přichází a ženám dopřeje lepší pocit z líčení.

Celý článek

Kosmetická řada Fenty Beauty by Rihanna je tu

Kosmetická řada zpěvačky Rihanny spatří světlo světa doslova za pár dní. V obchodech bude k dostání 8. září 2017.

Celý článek

Sephora chce v roce 2017 posílit postavení žen

Ještě dál bude své poslání v rámci posílení postavení žen směřovat značka Sephora. Využije k tomu udržitelnosti kosmetiky a technologie.

Celý článek

Proč tolik značek spolupracuje s Disney?

V poslední době se se spolupracemi se značkou Disney roztrhl pytel. Co přivádí velké nadnárodní módní a kosmetické značky k myšlence, že na Disney utáhnou větší množství zákazníků?

Celý článek

Minnie Mouse na návštěvě Sephory

Ikonická kreslená postavička Minnie Mouse navštívila online regály kosmetické značky Sephora. Minnie se převtělila do paletek s očními stíny nebo setu na oční linky.

Celý článek

Aktuálně ze světa módy: Kate Middleton v Indii, Minnie makup a ambasadorka UGG

Přinášíme pohled na outfity, které nosí vévodkyně z Cambridge během své návštěvy Indie, novou kolekci makeupu v Sephoře a také ambasadorku značky UGG.

Celý článek

Čím nikdy nezklamete ženu?

Příležitostí, proč koupit parfém, je nekonečné množství. Vždy je ale lepší, když s výběrem vůně pomůže kvalifikovaný personál.

Celý článek