dnes je 01.03.2021 a svátek má Bedřich

SÉRUM

Oleje, krémy nebo séra? Co si vybrat?

Není snadné vybrat produkt, který bude přesně odpovídat požadavkům vaší pleti a zároveň nebude za hříšné peníze. Znáte rozdíly mezi krémy, oleji a séry? Která volba je nejlepší a proč?

Celý článek

Lednice na make-up: jak správně skladovat kosmetiku?

Jistě každý z nás má v lednici kromě ovoce a zeleniny také svůj oblíbený oční krém, sérum či jade roller na masáž obličeje. Ale napadlo vás mít malou lednici jen na vaše krémy a všechny zkrášlovací pomůcky?

Celý článek

6 revolučních novinek v péči o pleť z loňského roku

Věda a technologie představily nové informace v péči o pleť. Jaké vzrušující objevy se z minulého roku promítnou do praxe roku 2019? 

Celý článek

Potřebujete oční krém? A používáte ho správně?

Oční krém patří mezi základní kosmetické produkty už řadu let. Ale položila jste si někdy otázku, od jakého věku je vlastně správné ho používat a jak?

Celý článek

Rozjasnění a vyrovnání tónu pleti od Mary Kay

Máte problém s pigmentací pleti, skvrnami a nejednotným tónem? Mary Kay nabízí jednoduché řešení.

Celý článek

Sérum proti vráskám potěší jako dárek každou ženu nad 35 let!

Právě séra proti stárnutí jsou dokonalým vánočním dárkem 

Celý článek

Bvlgari přichází s revolučním sérem napomáhající v boji proti stárnutí pleti

Naše pleť je v dnešní moderní, avšak uspěchané době vystavena každý den stovkám škodlivých vlivů. Pokožka tak rychleji stárne a ztrácí na pružnosti. Jestliže však chcete, aby byla vaše pleť pořád zářivá a vypadala mladistvě, máme pro vás řešení. Zajímat by vás mohla totiž novinka v podobě revolučního objevu prestižní a proslulé společnosti Bvlgari. Ta přišla na trh s novým sérem „Source Defense Serum“. Co toto sérum tedy dokáže a v čem spočívá jeho zázračná technologie?

Celý článek