dnes je 23.05.2022 a svátek má Vladimír

SKATE STYL

Nová kolekce H&M SKATE & SURF je pro sebevědomé holky

Tato kolekce podporuje sebevědomí a viditelnost pro všechny bruslařky různých orientací nebo barvy pleti. Oblíbily si ji i české skateřky a surfařky jako Natálie Kotková nebo Míša Štoudková.

Celý článek

Co je aktuálně trendy ve street módě?

Street móda s sebou vždy nesla čerstvý vzduch mladého publika a to se pochopitelně nemění ani v posledních letech. Dnes je dokonce i více než kdykoliv dřív street móda ovlivňovaná sportovním odvětvím a to konkrétně skateboardingem nebo jízdnou na BMX kolech. Celkově jde o všechny sporty, které můžete potkávat ve skateparcích.

Celý článek

Skateboard: Koníček pro děti nebo sexy sport pro muže?

Časy se mění a s tím přicházejí i různé trendy. Dříve jsme viděli malé kluky pobíhat se skateboardem v ruce a nyní o tento druh sportu jeví zájem především muži 30+. 

Celý článek

Nejnovější kousky stylové hip hopové značky Akademiks

Prodlužte krok pohodlně a stylově s oblíbenou značkou Akademiks, která vám poskytne sofistikovanou, inteligentní a zároveň uvolněnou image, díky nadčasovému top designu.

Celý článek

Oblíbený skate styl i do školy!

Surfové a skateové oblečení pro kluky, které se hodí i do třídy. Každý teenager, chce vypadat cool a co může být více cool než styl skeťáků nebo surfařů? Tento styl oblékání je pohodlný, zábavný a teenageři ho milují!

Celý článek

Stylové pánské boty značky Akademiks

Kolekce pánských bot značky Akademiks přináší stylové, ale hlavně originální botky, mezi kterými najdete boty sportovní, elegantní a klidně i do práce. Nová řada s sebou přináší také pohodlnost, kterou jistě pánové ocení ze všeho nejvíc.

Celý článek

Vyzkoušejte také skate styl

Skateshopy už nejsou v dnešní době až tak ojedinělou záležitostí

Celý článek