dnes je 17.01.2021 a svátek má Drahoslav

SKINNY DŽÍNY

Džínový speciál: 8 typů džín, ze kterých si vybere každá žena

Mom jeans, boyfriend, slouchy, skinny. Také se ve všech těch střizích a pojmenování nevyznáte? Stále tápete, jaký střih je pro vás ten pravý a jak ho nejlépe kombinovat, aby vynikly vaše přednosti, a naopak o nedostatcích jste věděla jen vy?

Celý článek

Černé džíny: základ šatníku

Džíny. Nejklasičtější kousek našeho šatníku. Ale co teprve černé džíny? Ty vám rozhodně chybět nemůžou. Vybrali jsme pro vás několik střihů - černé barvy, které stojí za to vlastnit.

Celý článek

Elsa Hosk v jarní kampani značky J Brand vedle svého přítele Toma

Cigaretové kalhoty v černé kůži, Elsa Hosk a přesvícené scény přináší novou jarní kolekci značky J Brand.

Celý článek

Jak se nosí skinny džíny

Pro nás s největší pravděpodobností nejběžnější kousek v dámském i pánském šatníku. Víte ale, jak skinny džíny nejlépe vyniknou? 

Celý článek

Jak nikdy nenosit skinny džíny!

Sice se poslední dobou spíše polemizuje, zda jsou vůbec skinny džíny ještě v kurzu, ale nám je jasné, že je většina žen stále nosí. Tak alespoň poradíme, s čím je nekombinovat!

Celý článek

Denimové trendy 2015 - jaké džíny se letos nosí?

Skinny džíny? Už dávno ne. Denimová móda roku 2015 je mnohem zábavnější než obyčejné tmavé skinny. Přináší boyfriend střih, spoustu děr a ohrnování nohavic. 

Celý článek

Jak se starat o džínové věci, aby vydržely?

Poradíme vám pár triků, které následují všichni ti, kterým jejich džínové kousky zůstávají stále stejně perfektní jako z obchodu. 

Celý článek

Co nejraději nosí skutečné ženy v chladných dnech?

Potřebovala byste rozvinout svůj zimní šatník, ale nevíte, kde čerpat nové nápady? Přinášíme vám inspirující tipy přímo od čtenářek módních časopisů

Celý článek