dnes je 25.07.2021 a svátek má Jakub

S.OLIVER

Společnost s.Oliver byla založena v roce 1969 v Německu ve městě Wurzburg. V té době se maloobchodní prodejna jmenovala sir Oliver. Poté se společnost přejmenovala na s.Oliver. Značka s.Oliver přináší každou sezónu svým zákazníkům širokou nabídku dámského a pánského oblečení včetně obuvi a módních doplňků. Móda s.Oliver je určena pro všechny věkové kategorie a je oblíbena pro skvělý design a vysokou kvalitu. 

Vplujme do zimních měsíců stylově s novou kolekcí s.Oliver

Nová kolekce německé módní značky s.Oliver je plná hřejivých a kvalitních kousků. Také stále hledáte ten pravý kabát? Pak máme pro vás skvělý tip.

Celý článek

Módní i designové doplňky jako přímočaré must have listopadu

I když máte pocit, že listopad přináší jenom omezený pohyb, minimálně do práce, ale také na procházky do přírody unosíte stylové podzimní klobouky i vysoce funkční boty. Využijte listopad ve svůj prospěch a zpestřete si nejenom šatník, ale také domácí design.

Celý článek

FUSION kolekce s.Oliver spojuje sportovní styl s denní módou

Jarní cover pro Móda.cz jsme připravili ve spolupráci s módní značkou s.Oliver, která v něm uvede svou čerstvou kolekci FUSION.

Celý článek

Podzimní trendy - peleríny, ponča a klouboučky

Postrádá snad váš šatník pončo či pelerínový svetr? Chyba, jsou vrcholem elegance a dodají vám neobyčejný francouzský šarm. Jestliže jste je dosud nezkusila, letos na podzim byste si měla říct ano.

Celý článek

Podzimní móda v rockovém stylu s.Oliver

Podzimní kolekce módní značky s.Oliver přináší inspiraci v umírněnější podobě rockového stylu, kterému hravě propadnou jak muži, tak i jinak křehké dívky.

Celý článek

Dvojice výjimečných letních vůní s.Oliver OUTSTANDING

Pláchněte v létě městu a nechte se osvěžit novou vůní s.Oliver pro něj a pro ni s příchutí malého velkého dobrodružství.

Celý článek

Vladimir Kličko o sportu, kondici a módě

s.Oliver vyzpovídal svého ambasadora a šampiona v těžké váze. Chcete-li se dozvědět více o tom, jak se udržuje ve formě a jaký je jeho vztah k módě, čtěte rozhovor.

Celý článek

Stylová dětská kolekce s.Oliver S/S 2015

S.Oliver představil dětskou kolekci Jaro/Léto 2015 inspirovanou ulicemi New Yorku, městským životem v Asii i slunnými plážemi v duhové paletě jemných barev a neonů.

Celý článek

Prázdninová pohoda s kolekcí s.Oliver Jaro/Léto 2015

Přivítejte nástup jara plážovou atmosférou, která zavládla v nově příchozí kolekci tradiční značky s.Oliver.

Celý článek

Tipy na vánoční dárky od s.Oliver

Pořídit krásný dárek pod stromeček, tak aby byla splněna očekávání obdarovaného, není vždy úplně tak jednoduché. Inspirujte se tipy s.Oliver a buďte nad věcí. 

Celý článek