dnes je 03.10.2022 a svátek má Bohumil

SOPHISTIC BY VERONIKA

Sophistic by Veronika představuje novou podzimní kolekci, kde hlavními tvářemi jsou její zákaznice

Představujeme vám novou podzimní kolekci plnou variability a důmyslného vrstvení. Veronika Štěrbová přišla s novým konceptem udržitelné módy. Tvoří své modely pro opravdové ženy a svou novou kolekci nafotila originálně na svých stálých zákaznicích. Tvoří modely, které nepodléhají módním trendům a vydrží v šatníku každé ženy dlouhá léta.

Celý článek

Femme fatale od Sophistic by Veronika

Pokud si představujeme femme fatale, je to přesně ta žena, kterou pro podzimní a zimní kolekci značky Sophistic by Veronika stvořila Veronika Štěrbová a zachytila Eva Neužilová.

Celý článek

Andrea Kerestešová v editoriálu pro Sophistic by Veronika

Nosit městskou módu nikdy nebylo jednodušší. Nasedněte na skútr, nechte si větrem čechrat vlasy vykukující zpod helmy a se svým dokonalým outfitem zastavte dopravu. To by totiž dokázala každá sophisticovaná!

Celý článek

MODA Fashion Days 2016

Ani 2. ročník projektu MODA Fashion Day/s/ rozhodně nenechal nikoho na pochybách, že zcela právem zaujal důležitou pozici mezi společensko-kulturními počiny v regionu.

Celý článek

MODA Fashion Day(s) – 2. ročník

Blíží se společenská událost současné módní scény v České republice MODA Fashion Day(s), která má ambice stát se součástí každoročního kulturního regionálního programu.

Celý článek

PROTOŽE nosit Sophistic znamená být ženou

Nová městská kolekce značky Sophistic by Veronika vás provede tím, jak bude vypadat letošní jaro a léto. Protože život je inspirace a protože je zkrátka krásné být ženou!

Celý článek

Trend širokých kalhot

Už před rokem došlo k návratu kalhot s širokými nohavicemi zpátky do módy. Budete mít odvahu zařadit si je do šatníku?

Celý článek

Znovuzrození variabilního Amébis

Značka Sophistic by Veronika do své nabídky znovu zařazuje variabilní tričko Amébis. Tak hurá do e-shopu!

Celý článek

Rozhovor s Veronikou Štěrbovou

Podzimní a zimní kolekce Veroniky Štěrbové ze značky Sophistic by Veronika vás donutí zapomenout na to, že už je venku zima a deštivo.

Celý článek

Barvy a otisky podzimu v kolekci Sophistic by Veronika

S nadcházejícím podzimem představila česká značka Sophistic by Veronika ve svém showroomu novou kolekci AW 15/16, která barevně navazuje na předchozí kolibříkovou. Jen je opět o něco sofistikovanější, a to nejen díky odlehčeným materiálům a moderním odstínům.

Celý článek