dnes je 22.02.2018 a svátek má Petr

SOUTĚŽ

Martina Pěnkavová vítězkou BATIST Nej sestřičky 2017

V nemocnici Bulovka mohou bouchnout rychlé špunty. Jejich zdravotní sestřička Martina Pěnkavová vyhrála titul Nej sestřička 2017.

Celý článek

MISS PRIMA KŘIVKY 2017 už má jména vítězek!

Galavečer soutěže MISS Prima křivky byl nabitý pozitivní energií, skvělými výkony hudebníků a především talentovanými, charismatickými a okouzlujícími finalistkami.  

Celý článek

Tělové scruby od MARKA dají vaší pokožce, co potřebuje

Jaká vůně je ta NEJ? Kokos, káva, citrus, čokoláda nebo máta? Nebo všechny? Tělové scruby však nejsou jen o dokonalých vůních, ale především o účincích!

Celý článek

Soustředění finalistů soutěže Muž roku 2017 v lázních Dolní Lipová

Dvanáctka finalistů celostátní soutěže Muž roku 2017 se sešli ve Schrothových lázních v Dolní Lipové. V nádherné přírodě na rozhraní Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor se vybraní pánové připravovali na finále soutěže o nejkrásnějšího muže České republiky.

Celý článek

Soustředění MISS Prima křivky v plném proudu a Móda.cz u něj nechybí

Redakce magazínu Móda je právě na soustředění soutěže MISS Prima křivky, odkud vám přinášíme zákulisní snímky a také informace o tom, jak vše probíhá. 

Celý článek

Versace vyhlásil soutěž o sluneční brýle Greca Stars

Středa se stala pro mnohé milovníky značky Versace dalším styčným bodem. Versace nás totiž vyzval k soutěžení.

Celý článek

STARTUJE další ročník soutěže BATIST Nejsestřička!

Letošní ročník Batist Nej sestřičky právě startuje. Přihlašte do soutěže příjemnou a sympatickou zdravotní sestřičku z vašeho okolí do 30. 4. 2016. 

Celý článek
Kadeřník roku 2015

Kadeřník roku 2015 Cena tisku ČR

Jedna z dalších kategorií soutěže Czech and Slovak Hairdressing Awards je Cena tisku pro Českou a Slovenskou republiku 2015. Vítěze pro každý stát zvlášť vybírá odborná porota, která je složená ze zástupců tiskových a internetových médií. 

Celý článek

Kadeřník roku 2015 Dámský komerční účes Slovensko

Přinášíme vám nejlepší dámské účesy Czech and Slovak Hairdressing Awards 2015, v kategorii kadeřník roku 2015 Dámský komerční účes Slovensko.

Celý článek

Kadeřník roku 2015 - Dámský komerční účes Praha

Nabízíme vám ukázky z kategorie Dámských komerčních účesů Praha. Nominovaní účastníci soutěže předvádějí účesy vyhovující módním trendům. 

Celý článek