dnes je 27.05.2020 a svátek má Valdemar

STŘEVÍČKY

Běžte nakupovat se Sarah Jessicou Parker

Tisíci fanoušky milovaná Sarah Jessica Parker připravuje v rámci charitativní soutěže možnost projít se v jejích botách, ke kterým vám dopřeje sklenku šampaňského a výborný toast.

Celý článek

Sezóna plesání

Houbová sezóna, vokurková sezóna, sezóna hubnutí do plavek, hokejová sezóna, ta ženská už má po sezóně... V tomhle mrazivém období kraluje jedna z nejjuchavějších a nejluxusnějších sezón v roce - bály a plesy.

Celý článek

Jimmy Choo slaví 20 let se vzpomínkovou MEMENTO kolekcí

V rámci oslav 20letého výročí přišla na řadu kampaň, která připomíná to nejlepší, co značku potkalo v celkem 20 modelech bot a kabelek. 

Celý článek

Večerní střevíčky podle světových návrhářů - vede zlatá a stříbrná

Pro letošní jaro byly představeny další modely večerních střevíčků. Vévodí jim jehlové podpatky a jako vždy zlatá se stříbrnou. Zdobené bývají přírodními motivy jako jsou květy, listy či motýlí křídla. 

Celý článek

Vyzkoušejte zimní botky od Diora!

Nová kolekce dámských bot Dior pro letošní zimu je vskutku pestrá. Zaměřuje se na všestrannost. Jeho Kolekce obsahuje obuv pro ženu ležérně elegantní, vysoce elegantní i pro bezstarostnou dívku. Nabízí se vysoce kvalitní materiály a všední, avšak zajímavý design. I když některé kousky zavání stylem alá Barbie, najdeme zde i vysoce high fashion modely, které uchvátí a okouzlí.

Celý článek

Obujte se do toho!

Botičky, střevíčky, pantoflíčky. Jednoduše řečeno letní obuv. Většina žen zbožňuje nakupování bot. Návrháři a módní ikony udávají směr nejen v oblečení, ale také v tom, co je IN mít na nožkách. A že je letos z čeho vybírat. Je libo žabky, boty na klínku, střevíčky na vysokých podpatcích či velice moderní balerínky?

Celý článek