dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

STUDENTI

Přírodní romantika, výlet na měsíc i grafické hrátky od UTB Zlín na MBPFW

Ateliér designu oděvu ve Zlíně představil klauzurní práce studentů na MBPFW. Mezi hlavními tématy je vztah k přírodě, plošná barvená grafika, návštěva ženy na měsíci a mnohem více! Modely byly alternativně i tradičně pojaty. 

Celý článek

UMPRUM představil experimentální materiály, rozvernou barevnost a nespoutaný objem

Studenti z ateliéru módní tvorby i ateliéru designu oděvu a obuvi vidí módu optimisticky, bez zábran a jako nekonečný prostor k sebevyjádření. Individuální přístup k designu i zpracování je vítaným vzrušením v budoucnosti české módy.

Celý článek

Budoucnost české a slovenské módy z Technické univerzity v Liberci

Mladí studenti oboru návrhář Technické univerzity Liberec prezentovali 8. ledna své semestrální práce. A naše redakce byla u toho! Pojďte se s námi podívat, jak vidí svět módy budoucí čeští a slovenští návrháři.

Celý článek

Liběna Rochová a její studenti uvedou své modely s kameny Preciosa v Japonsku

Kolekce mladých českých návrhářů pod taktovou uznávané Liběny Rochové je ozdobená kameny Preciosa v národních barvách. Předvedena bude v Japonsku.

Celý článek

TOP 14 MODELŮ Z PRATT FASHION SHOW

Pratt institut jako jeden z multikulturních epicenter světa pro umění, design a podnikání poskytuje newyorským studentům výjimečné vzdělávací prostředí. Programy institutu jsou konzistentně považovány za jedny z nejlepších na světě.

Celý článek

Palais des Festivals de Cannes - Francie

Mimořádnou příležitost prezentovat své práce ve Festivalovém paláci v Cannes měli studenti Vyšší odborné školy oděvního návrhářství z Prahy. 

Celý článek

Studenti VOŠON představují MOODS

Pod tímto názvem 25. února 2016 v pražské Uhelně představili studenti Vyšší odborné školy oděvního návrhářství svoji tvorbu.

Celý článek

Co se naučit od studentských outfitů

Jsou mladí, veselí a tvrdohlaví. Studenti. Možná všichni tací nejsou, ale část se jich přesně taková najde. A věřili byste, že dospělí od nich mohou čerpat inspiraci? Pojďme se podívat jak.

Celý článek

Studentská noc v Levi’s® Store

Kultovní značka Levi’s® zve všechny studenty na jedinečnou Studentskou noc - nákupy se slevou 40 %, DJ, občerstvení a hlavně levisky, kam se podíváš!

Celý článek

Studenti VOŠON vytvořili kalendář zobrazující jejich nejlepší modely navržené pro Pietro Filipi

Modely „Students for Pietro Filipi“ zaplnily nový kalendář Vyšší odborné školy oděvního návrhářství v Praze s názvem COLLECTION 2015.

Celý článek