dnes je 30.09.2022 a svátek má Jeroným

STUDENTSKÁ PŘEHLÍDKA

Mladí návrháři z UTB a TUL přemýšlí nad identitou člověka i historií

Přehlídkový den 6. září na MBPFW přinesl tvorbu dalších módních návrhářů a zástupců předních textilních škol u nás. Jejich alternativní pohled i kreativita uchvátila nejen obecenstvo ale i samotné mistry návrhářského řemesla.

Celý článek

Budoucnost české a slovenské módy z Technické univerzity v Liberci

Mladí studenti oboru návrhář Technické univerzity Liberec prezentovali 8. ledna své semestrální práce. A naše redakce byla u toho! Pojďte se s námi podívat, jak vidí svět módy budoucí čeští a slovenští návrháři.

Celý článek

TOP 14 MODELŮ Z PRATT FASHION SHOW

Pratt institut jako jeden z multikulturních epicenter světa pro umění, design a podnikání poskytuje newyorským studentům výjimečné vzdělávací prostředí. Programy institutu jsou konzistentně považovány za jedny z nejlepších na světě.

Celý článek

10. ročník Fashion Games 2014 má vítěze

Divadlo Kalich ožilo módou v rámci 10. ročníku Feshion Games, mezinárodní soutěžní přehlídky mladých módních návrhářů. Dne 18. 6. 2014 se zde konalo finále a Móda.cz u toho nesměla chybět.

Celý článek

Fashion show EXIT – Nevzdávejme to, pane Baťo!

Ateliér oděvu a obuvi Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně uspořádal pro veřejnost módní přehlídku absolventských prací v nevšedních prostorách garáží.

Celý článek

Móda v podání středoškoláků

Kolekce inspirovaná Afrikou, ušitá z autentických textilních materiálů, vznikala pod odborným pedagogickým vedením a Afrika z ní skutečně přímo dýchá.

 

Celý článek

Svěží závan módy od studentů Liběny Rochové

V úterý 11. 6. proběhla fashion show ateliéru Design oděvu a obuvi pražské UMPRUM, kde byly představeny klauzurní kolekce studentů návrhářky a pedagožky Liběny Rochové. A rozhodně bylo na co koukat!

Celý článek