dnes je 16.12.2017 a svátek má Albína

STYL

7 žen s neobvyklým módním stylem!

V rychle se rozvíjejícím módním průmyslu se může zdát, že se vždy někdo zaměřuje na to, co je nové a mladé. My jsme se ale inspirovali ženami všech věkových kategorií. Jsou jedinečné.

Celý článek

Vzpomínka na styl princezny Diany

Módní ikona, skvělá matka a rozpustilá žena s tragickým osudem. Připomeňte si osobitý styl princezny z Walesu na dvacítce fotografií.

Celý článek

Sluneční brýle, které nebudete chtít sundat!

Každý módní člověk ví, že sluneční brýle jsou potřeba po celý rok. Je totiž jedno, jestli se válíte u bazénu, procházíte kolem popadaného listí nebo se koulujete sněhovými koulemi. Když vysvitne sluníčko, vždycky je vytáhnete. Právě proto jsme pro vás vybrali brýle, které můžete nosit po celý rok!

Celý článek

6 tipů jak nalézt osobní styl

Každá žena touží po osobitém stylu, který ji bude dokonale prezentovat. Přinášíme pár tipů, které dopomohou k jeho nalezení.

Celý článek

WORLD OF BEAUTY & SPA

Dva dny plné jarní inspirace a zážitků slibuje 23. mezinárodní kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA v areálu PVA EXPO PRAHA – Letňany, pořádaný 10. a 11. března 2017.

Celý článek

STYL a KABO předpoví módní trendy pro příští podzim a zimu

Horké novinky téměř osmi stovek módních značek mohou od soboty 18. února obdivovat návštěvníci veletrhů STYL a KABO, které začínají na brněnském výstavišti.

Celý článek

Jaký je rozdíl mezi dánskou a švédskou módou?

V Česku často uslyšíte pojem severská móda. Zahrnujeme do ní všechny státy na severu bez ohledu na jejich odlišnosti. Čím se ale liší móda Dánů a Švédů?

Celý článek

Ewa Farna má sice boky, ale i styl!

V posledních měsících se proslavila tím, že hlásá, jak je svá ve svém největším singlu od jejího návratu zpět na českou hudební scénu BOKY. Specifický je i její osobní styl.

Celý článek

Krásná, úspěšná a vtipná navrch - Iva Pazderková má ještě k tomu styl

Moc srandy si z ní kvůli jejím vlasům teď dělat nejde. Už je totiž pár týdnů přebarvená na trendy šedou, kterou před nedávnem změnila na velmi netradiční modrou. Svůj styl ale nemění. 

Celý článek

Styl Charlize Theron

Charlize Theron je celou svou hollywoodskou kariéru věrná jednoduchému stylu, sofistikovanosti, přesto nás vždy dokázala zaujmout. Jaké jsou její nejikoničtější outfity a co preferuje ve volném čase?

Celý článek