dnes je 23.04.2021 a svátek má Vojtěch

STYL OBLÉKÁNÍ

Nejlepší móda hipsterů

Každý jedinec má rád různé jídlo, má jiný vkus na hudbu a také odlišný styl oblékání. Pokud neznáte módu hipsterů, tak zaostřete na dnešní článek. Nejde už o žádný alternativní styl, jde spíše o volbu života a šetrné zacházení k přírodě.

Celý článek

Coffee styl oblékání

Jestli netušíte, oč se jedná, tak jde o velmi jednoduchou věc. A to obléci se do bílých, hnědých a černých barev, tedy barev kávy. Kdo by kávu nemiloval? Obklopte se jí i ve svém šatníku.

Celý článek

Hrad Windsor hostil recepci na počest charitativní činnosti Ralpha Laurena

14. května se na královský hrad Windsor sjela řada známých osobností módy, umění i filmu v čele s Ralphem Laurenem. Princ William tu totiž uspořádal recepci na návrhářovu počest a spolupráci s nemocnicí Royal Marsden.

Celý článek

Eva Herzigová představila svou kolekci pro značku 1-2-3 Paris

Eva Herzigová představila svou exkluzivní limitovanou kolekci 

Celý článek

Letní Prada pro muže je plná pohodové elegance

Letní pánská kolekce značky Prada je spíše společenského charakteru

Celý článek

Thakoon podzim 2008 – inspirace v pokání

Romantika a sexappeal v jednom. Nová kolekce je určená pro romantické rebelky. A co že bje to romantická rebelka? „To je žena roku 2008,“prohlásil návrhář Thakoon Panichgul.

Celý článek

Nová kolekce Kenzo pro chlapce

Příjemné materiály, volnost,, veselost, originalita ? to je japonský módní návrhář Kenzo Takada, který přináší novou kolekci po chlapce pro podzim / zimu 2007. A Kenzo to jsou nejen úžasné vůně a stylová móda, ale také běžně nositelná originální kolekce pro ty nejmenší.

Celý článek

Taková jsem – XXL móda

OTTO nabízí módní oblečení také pro plnoštíhlé ženy a dívky

Celý článek

Nejnovější školní móda pro malé princezny

V čem poslat vaše dítě v září 2007 do školy? Nechte se inspirovat dětskými módními tipy, aby vaše holčička byla trendy. Přece neodpustíte, aby bylo vaše dítě out, protože škola je jako módní přehlídka a vy přece chcete, aby vaše dítě bylo to nej. Přinášíme vám několik inspirativních modelů, které jsou pro školné rok 2007 / 2008 in.

Celý článek

Letní šaty a ženy, které je inspirovaly

Každá sezóna s sebou přináší svůj vlastní řád, co a jak se bude nosit, co má v našem šatníku figurovat. Tato žádoucí diktatura z přehlídkových mol, i když se často opakuje, je vždy hitem. Tím novým - starým must have, jsou letní šaty. Šaty jsou zpět a vrátily se v plné síle. Udeřily takovou silou, že je musí mít každá žena bez ohledu na věk a postavu. Šaty se hodí skoro ke každé příležitosti a na světě snad ani neexistuje ženštější kus oblečení, než jsou takové letní romantické šatičky.

Celý článek