dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

TANKINY

Plavky pětkrát jinak, aneb tyhle si letos zamilujete

Ne každá žena touží po klasických dvoudílných bikinách. Mrkněte s námi na módní tipy v rámci plavek pro léto 2021, které jsou krásné a praktické zároveň.

Celý článek

Kolekce plavek a šatů spojená se sebeláskou a pozitivním pohledem na své tělo

To, jak nás hodnotí druzí, ovlivňuje i náš pohled na sebe samu. „Body positivity“ neboli pozitivní pohled na sebe a své tělo je velmi důležité, často však ženami nepřijatelné. Pojďme to letos v létě změnit, mít se ráda na tisíc procent, a to i přes veškeré „nedostatky“, které na sobě vidíme.

Celý článek

Jak na výběr plavek podle typu postavy?

Co odpovíte, až se léto zeptá, co jste dělala celou zimu? Nevěšte hlavu, stále máte čas doladit malé nedostatky na své postavě, a především si vybrat dokonale padnoucí plavky!

Celý článek

Světoví stylisté vybrali nejlepší plavky příchozí sezóny!

Léto se už hlásí! Teploty stoupají, bouřky kropí krajinu a my se nemůžeme dočkat prázdnin a dovolených. A kde jinde trávit léto, když ne u vody? A samozřejmě trendové plavky jsou nedílnou součástí letní výbavy.

Celý článek

Pořídit si plavky z Ameriky není složité – už pro letošní léto je můžete mít i vy!

Letní sezóna je tady a váš šatník potřebuje nové plavky. Pokud si zoufáte nad malým výběrem modelů plavek u nás, máme pro vás řešení, zapátrejte po módních plavkách v Americe a nechte si je doručit pomocí služby Shopping-USA.cz. Výběr plavek, jaký jsme pro vás našli na dvou amerických e-shopech, Swimwearboutique.com a Victoriassecrets.com, najdete jinde jen stěží. Pojďte snámi nakupovat trendy plavky pro letošní léto!

Celý článek

Plavky Aerin Rose jsou plné ornamentálních biovzorů

Letošní kolekce plavek Aerin Rose je první ze série našeho speciálního seriálu o plavkách. Aerin Rose je kolekce plná atraktivních vzorů připomínajících často tvorbu návrháře Emilio Pucci. Střihy nic zbytečně neodahalují a umožní vám kromě slunění také pohodlí při plavání nebo sportu u vody.

Celý článek