dnes je 28.10.2020

TĚHOTENSTVÍ

10 celebrit, které se na internetu pochlubily s očekáváním miminka

Rok 2020 se nese mimo jiné i ve znamení těhotných celebrit. Nedávno porodila například modelka Gigi Hadid nebo zpěvačka Katy Perry. A kdo je na řadě dál? Přinášíme vám 10 celebrit, které se nedávno pochlubily s těhotenským bříškem.

Celý článek

Odvážné fotky budoucí maminky: Nicki Minaj je v očekávání

Zpěvačka, rapperka, textařka a držitelka několika významných hudebních cen Nicki Minaj je těhotná. Své těhotenství oznámila světu odvážnými uměleckými fotografiemi s těhotenským bříškem.

Celý článek

Těhotenská móda: podzimní inspirace

Každá z nás se jistě několikrát dostala do situace, kdy ráno stála před otevřenou skříní a ptala se sama sebe, co si zrovna dnes má obléct. V těhotenství si tuto otázku ženy pokládají téměř každý den. 

Celý článek

Aktuálně ze světa módy: Podruhé těhotná Mila Kunis a investování do Chanel bag

Populární herečka Mila Kunis je v očekávání druhého potomka, dle posledních studií je koupě Chanel kabelky hodně dobrou investicí a Stella McCartney plánuje pánskou řadu. 

Celý článek

Těhotenský styl Anne Hathaway

Z Anne Hathaway se minulý měsíc stala máma. Jaký byl její styl v těhotenství a kdy jí to podle nás nejvíce slušelo?

Celý článek

Stylová těhotenská móda na jaro 2016

Oblékat se se stále rostoucím bříškem není vůbec jednoduché a navíc poměrně vysilující. A tak jsme se po obchodech, jak kamenných, tak internetových, podívali za vás. A co jsme našli?

Celý článek

Jak se oblékat v těhotenství?

Samozřejmě, že pohodlnost je na prvním místě. Nebojte se, s tím počítáme. A stejně to jde stylově, nemusíte mít jen podebrané tuniky pod prsy a legíny s balerínami. 

Celý článek

Karolina Kurková čeká miminko

Je to oficiálně potvrzené. Jedna z našich nejúspěšnějších topmodelek v zahraničí, Karolina Kurková, je podruhé těhotná.

Celý článek

Anne V. v klubu maminek

Anne Vyalitsyně se podařilo své těhotenství tutlat hodně dlouho. Modelka zvyklá na zájem médií se poslední měsíce stáhla z veřejného života a novinku oznámila sama.

Celý článek

Těhotenství podle Coco Rocha

Coco Rocha se ani s těhotenstvím nestáhla z hledáčku svých sociálních sítí a následovatelů. Pečlivě zachycuje každý trimestr a každý speciální kousek, do kterého se oblékla.

Celý článek