dnes je 02.12.2022 a svátek má Blanka

TEREZA SKOUMALOVÁ

Pátý casting soutěže Česká Miss 2016

V ostravském Avion Shopping Parku dnes proběhl pátý casting dvanáctého ročníku soutěže Česká Miss. Zjišťovali jsme pro vás, které z dívek uspěly.

Celý článek

V novém Cloud 9 skybar & lounge se rázem ocitnete jako v nebi

Cloud 9 skybar & lounge slavnostně otevřel své nové luxusní prostory a to stylovou Nebeskou party, na které jsme nemohli chybět!

Celý článek

Nikol Buranská exceluje v róbě od Sandry Švédové

Druhá vicemiss Nikola Buranská exceluje před finále Miss Earth na Filipínách ve večerní róbě, za kterou si vysloužila první ocenění poroty.

Celý článek

Tereza Skoumalová se připravuje na Londýn, oblékne španělskou krajku

Česká Miss World Tereza Skoumalová je již dokonale připravena k odletu na světovou soutěž v Londýně, kam vyrazí vyzbrojena elegantní garderobou z dílny Tatiany Kovaříkové.

Celý článek

České Miss na světových soutěžích oslní zářivým úsměvem

Základem okouzlujícího úsměvu jsou krásné, zdravé a běloskvoucí zuby, proto se České Miss před odjezdem na finále světových soutěží rozhodly své zoubky trošku rozzářit.

Celý článek

Gabriela Franková, Tereza Skoumalová a Nikola Buranská vyrazily na Golf

Krásky byly v dobrých rukou – ujal se jich golfový profesionál Lukáš Lizánek. Postupně si vyzkoušely hru na drivingu, chipping v bunkru a na putingu.

Celý článek

Česká Miss World tančila pod širým nebem

Svůj taneční talent předvedla Tereza Skoumalová, něžná kudrnatá brunetka se zelenýma očima, i během finálového večera soutěže České Miss. Dnes již sice nesoutěží, ale taneční vášeň jí zůstala.

Celý článek

České krásky vybíraly plavky na letní dovolenou

Léto už oficiálně začalo a plavková sezóna je tu. Konečně přišel čas, aby si vítězky České Miss v butiku Fashion Island vybraly užitečnou výhru – plavky na letní sezónu.

Celý článek

Královny krásy a jejich první velké focení

Vítězky České Miss mají za sebou první velké focení. Před fotoaparátem Jana Tůmy potvrzují, že svá ocenění získaly zcela oprávněně. A jaký je výsledek? Jednoznačně kouzelný!

Celý článek

Vítězky České Miss 2014 vyrazily do světa v luxusních vozech BMW

Vítězky jediné soutěže krásy v Čechách, České Miss 2014, Gabriela Franková, Tereza Skoumalová a Nikola Buranská vyjely za svými sny v komfortních vozech BMW.

Celý článek