dnes je 03.10.2022 a svátek má Bohumil

TEREZA VU

MBPFW: Metaforická proměna Jakuba Polanky i dobrodružství LAFORMELA sklízí úspěch. Velký potlesk si získal i mladý návrhář Lukáš Krnáč

Mercedes-Benz Prague Fashion week ve své nové digitální podobě proběhl v aktuálních dnech. Podívejme se společně na krátký sestřih těch nejlepších přehlídek.

Celý článek

Návrhářka Tereza Vu připravuje novou kolekci spodního prádla inspirovanou Hnutím Libertinů

Inspiraci k naší tvorbě můžeme hledat všude kolem nás. Česká návrhářka Tereza Vu se v nové kolekci zaměřuje na politické změny i náboženství.

Celý článek
MBPFW SS20

MBPFW SS20: historická atmosféra, nejdelší molo, rekordní počet návrhářů a značek, ale také osvěta udržitelné módy

Organizační tým představí v nové podzimní edici pražského týdne módy hned několik svěžích novinek. Tou hlavní bude přehlídkový blok věnovaný udržitelné módě.

Celý článek

Mercedes-Benz Prague Fashion Week je konečně tady!

Těšit se můžete na domácí i zahraniční návrháře, celebrity a přehlídky inspirované přehlídkami v Paříži či v Miláně. SAVE THE DATE 31. 8. 2018.

Celý článek

Ještě bude trvat, než se otevřeme světovým trendům, říká návrhářka Tereza VU.

Popovídali jsme si s usměvavou a přátelskou návrhářkou Terezou VU., která se kromě jiného může pyšnit třeba studiem London College of Fashion. Dnes navrhuje luxusní spodní prádlo.

Celý článek

MBPFW 2017: Kam se chystá naše redakce?

Zářijový Fashion Week se nezadržitelně přiblížil. Program nabízí mnohé, na co se nemůžeme dočkat v redakci Móda.cz? Prozradíme.

Celý článek

Zpátky V KOTCÍCH, tentokrát s Pavlem Kortanem

Nedalo nám to a opět jsme museli absolvovat výstup kouzelným schodištěm směřujícím vysoko do světa Kateřiny Geislerové, Terezy Vu a Kateřiny Sochorové.

Celý článek

Kateřina Geislerová otevření showroomu V KOTCÍCH

Dámy české módní scény Kateřina Geislerová, Tereza Vu a Kateřina Sochorová slavnostně otevřely Showroom V KOTCÍCH.

Celý článek

Přinášíme vám rozhovor s Jolanou Haismanovou, pořadatelkou akce Fashion For Fokus

V pondělí 1.4. se koná ojedinělá akce Fashion For Fokus, která ukazuje, že móda a harmonie duše mají mnoho společného. Na podrobnosti jsme se zeptali jedné z organizátorek Jolany Haismanové

Celý článek

Módní show, kde se potkává svět umění a módy s posláním pomáhat

Na módní show Fashion For Fokus konané 1. dubna budou k vidění modely mladých českých talentovaných návrhářek z Ateliéru módní tvorby pražské UMPRUM

Celý článek