dnes je 23.04.2021 a svátek má Vojtěch

TOP

Must have: Transparentní top

Další must have, který by rozhodně neměl chybět ve vašem šatníku, je transparentní top. Úžasná záležitost, kterou lze kombinovat, jak na běžné denní nošení, tak i na páteční večírek.

Celý článek

Móda pro plnoštíhlé ženy nemusí být nudná!

Vlastně přesně naopak. I ženy s většími křivkami mohou nosit krásné módní oblečení. Je třeba dbát na pár základních pravidel, ale pak už máte ruce ve výběru naprosto volné…

Celý článek

Nejkrásnější šaty v historii červeného koberce filmového festivalu v Cannes

Jedna z nejvýznamnějších událostí filmového světa je filmový festival v Cannes. S ním se pojí i tradiční přehlídka na červeném koberci. Jak vypadaly slavné dámy před lety a v nedávné minulosti? 

Celý článek

TOP 26 nejkrásnějších plesových šatů od návrhářských špiček

Blíží se plesová sezóna. Večerní róba je klíčovým vyjádřením sebe samé. Co nabízí nejluxusnější značky a mistři v oboru? Výběr toho nejlepšího zde… 

Celý článek

Inspirujte se v šatníku světových blogerek

Ve všeobecném povědomí lidí panuje představa, že oblékat se umí Francouzky, které nikdy nepřekročí hranici nedbalé elegance. Poté Italky, které kombinují luxusní světové návrháře se sportovními teniskami a Britky.

Celý článek

Letní nálada v kolekci bot Diego Dolcini

Kolekce obuvi značky Diego Dolcini pro jaro 2011

Celý článek

Plavky Aerin Rose jsou plné ornamentálních biovzorů

Letošní kolekce plavek Aerin Rose je první ze série našeho speciálního seriálu o plavkách. Aerin Rose je kolekce plná atraktivních vzorů připomínajících často tvorbu návrháře Emilio Pucci. Střihy nic zbytečně neodahalují a umožní vám kromě slunění také pohodlí při plavání nebo sportu u vody.

Celý článek

Asijské inspirace v holčičím oblékání

Touží vaše malá slečna po něčem neokoukaném a originálním? 

Celý článek

Módní barvy, které vám budou slušet

Barva nejen ladí oku, ale ovlivňuje také vnímání prostoru a tvarů. Může vyjadřovat dynamiku i city. Některé barvy sálají teplo, jiné jsou zas chladné jako led. Víme, že světle modrá evokuje zimu a naopak žlutá, oranžová a červená jsou barvami léta. Proto není jedno, do jakých barev se při ranním oblékání zahalíte. Barva našeho oblečení může ovlivnit naší náladu na celý den.

Celý článek