dnes je 10.05.2021 a svátek má Blažena

TRENČKOT

Minimalistický šatník: Sázka na jistotu!

Jednoduché a čisté linie. Kvalitní materiál a dobře padnoucí střihy. Dokonalá harmonie a snadné kombinování. Tak právě takový může být i váš šatník. Nechte se inspirovat našimi tipy.

Celý článek

Jarní kabátky aneb přivolávání jara

Jaro je konečně tady a můžete se těšit na sluníčko a snad i lepší náladu. Odložte zimní bundy a sáhněte po jarních kabátcích. Pojďte si společně užít teplo, máme pro vás 4 žhavé favority.

Celý článek

Svoboda a pohodlí jako must have pro měsíc duben

Nejenom příroda v dubnu ožívá, vše je v rozpuku a halí se do barevného hávu. I my toužíme po svobodných chvilkách, které nám dopřejí pocit ženskosti a naprostého pohodlí. Duben patří přírodě, barvám i ženám.

Celý článek

Jarní šatník: co vám rozhodně nesmí chybět

Jaro klepe na dveře a vy máte stále pocit, že vašemu šatníku něco chybí? Něco, s čím se dá vymyslet nepřeberné množství outfitů a stále to nebude okoukané? Trenčkot je tou pravou volbou.

Celý článek

Návrhářka Eva Vontorová představila se svou značkou Ether novou kolekci

V druhé polovině června proběhla v Praze módní přehlídka české značky Ether ve spolupráci s Deelive design store. NOVA COLLECTION ukázala jedinečné modely s originálními doplňky.

Celý článek

Aktuální módní styl aneb co teď frčí

Většinu z vás zajímalo, jaký je aktuální módní styl a co se nosí. Aktuální módní styl se nedá nijak definovat, protože se odvíjí od současných módních trendů, které určuje sezóna. 

Celý článek

Znáte ikonické kousky oblečení Louis Vuitton pro dámsky šatník?

Styl Louis Vuitton je nadčasový, stejně jako některé stálé kolekce

Celý článek

Připravili jsme pro vás velký módní speciál!

Sezóna kabátů začíná a že dlouhý kabát nepotřebujete? 

Celý článek