dnes je 22.09.2017 a svátek má Darina

TRENDY

Oblékněte svou kuchyň kvalitně a stylově s utěrkami a zástěrami Garnier Thiebaut

Luxusní utěrky i zástěry překročily očekávání. Dopřejte své kuchyni luxus, který si zaslouží, v designu, který se vám líbí.

Celý článek

Tyhle tenisky jsou prostě NEJ!

Můžeme vás uklidnit, protože frčí tenisky, které jste jistě nosila i v létě a natolik jste si je zamilovala, že je ani nechcete sundat. Pokud takové nemáte, tak se pojďme společně podívat, které jsou trendy.

Celý článek

Jaké trendy vládnou na podzim 2017 šperkům?

Nemusíte se bát, že vaše šperky letos už nebudou trendy. Spíše jde o to, jak je nosit, aby trendy zůstaly.

Celý článek

Jaké se nosí sluneční brýle v roce 2017? Ty s pastelovými obroučkami!

Černá? Tu si nechte na jindy. Letošní léto si žádá barevné obroučky; pastelové i křiklavé.

Celý článek

OTEVŘENÝ ROZHOVOR S ČESKÝM MODELEM - JIŘÍ ZIMOVČÁK

Jiří Zimovčák (27) je úspěšný český model, který má za sebou mnoho zkušeností z modelingového světa a rozhodně se nebojí o nich mluvit. Je třeba říct, že některé z nich nebyly zrovna ideální, ale přesto se charismatický Jiří nezastavil a pokračoval vstříc svým snům.

Celý článek

Hlavní podzimní trendy 2017 z New York Fashion Weeku

Fashion Weeky jsou dlouhé, mají spousty návrhářů a ještě mnohem více modelů. Proto jsme z toho newyorského vybrali jen 3 hlavní trendy, které vám stačí k tomu, abyste byli v obraze.

Celý článek

Trend hedvábných tílek a pyžam podle značky Stefanel

Opět nastala ta část roku, kdy přicházejí zimní lenivé dny, a když se vám ráno nechce převlíkat z pyžama. My ale máme pro vás dobrou zprávu.

Celý článek

Jak se nosí kožená sukně?

Doufáme, že taková základní věc, jakou kožená sukně bezesporu je, vám nechybí v šatníku. Jestli ano, honem se po alespoň jednom koženém kousku poohlédněte!

Celý článek

TOP plavkové trendy léta 2016

Magazín Móda přináší nejdůležitější plavkové trendy, které můžete uplatnit při výběru a nákupu nových plavek na léto 2016. 

Celý článek

Jak se obléknout na první rande

První rande je důležité. První dojem totiž dělá opravdu hodně. Není tedy čas ani prostor na chyby. Je třeba se obléknout perfektně hned napoprvé...

Celý článek