dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

TRENÝRKÁRNA.CZ

Trendy pro rok 2020 ve světě luxusního spodního prádla

I ve světě spodního prádla panuje pravidlo, že přírodní materiály vám dopřejí maximální pohodlí. A když jde pohodlí ruku v ruce s luxusním vzhledem, pak není co řešit.

Celý článek

Trendy se týkají i pánského spodního prádla, říká majitel Trenýrkárna.cz

Které jsou nejoblíbenější značky a co si pořídit, pokud chcete opravdu netradiční trenýrky? Manažer Trenýrkárny Ruslan Skopal odpoví!

Celý článek

Proč muži obrací své trenýrky naruby

Pokud nejste zrovna ostrostřelcem, tedy mužem, kterému spodky zhola nic neříkají, pak by spodní prádlo mělo patřit k základním prvkům vašeho šatníku, to je přeci jasné. Je to první věc, kterou si oblékáme na počátku každého dne a odhazujeme ji až s jeho koncem.

Celý článek

Nakupte spodní prádlo a neplaťte dopravu!

Trenýrkárna.cz přichází s další zajímavou nabídku, jak nakupovat z domova a přitom ušetřit. Stačí nákoupit alespoň za 300,- Kč a získáte dopravu zcela zdarma! Ale pozor, tato akce platí pouze od 10.3.2014 do neděle 16.3.2014, tak si pospěšte.

Celý článek

Chcete nakupovat z domova a mít dopravu zdarma? Zkuste Trenýrkárna.cz

Trenýrkárna.cz má ve své nabídce široký výběr spodního prádla pro dámy i pány, od klasických trenýrek, boxerek všech možný i nemožných vzorů až po slipy. Nechybí také ponožky, tanga, brazilky, různé sexy prádlo ani plavky

Celý článek