dnes je 06.06.2020 a svátek má Norbert

URBAN DECAY

Urban Decay a Hra o trůny

Kultovní seriál Hra o trůny již brzo uvede svou závěrečnou řadu. Urban Decay se ovšem postará o to, aby jen tak nezmizel z našich pamětí.

Celý článek

Urban Decay spouští prodej barevných řasenek

Kosmetický velikán Urban Decay povýšil starost o řasy na nový level. Uvedl pět řasenek se dvěma efekty.

Celý článek

Aktuálně ze světa módy: Sarah Jessica Parker má parfém a Urban Decay novou paletku rozjasňovačů

Populární herečka Sarah Jessica Parker těší své fanynky představením vlastního parfému a kosmetické nadšenkyně zase potěší NAKED paletka rozjasňovačů. 

Celý článek

Aktuálně ze světa módy: Victoria Beckham uvádí řadu kosmetiky a Gigi Hadid spolupracuje s Tommy Hilfiger

Máme pro vás žhavé novinky z módního světa! Modelka Gig Hadid vytvořila kolekci spolu s Tommy Hilfiger, Victoria Beckham uvádí vlastní řadu kosmetiky a Urban Decay předvede čtvrtou NAKED paletku.

Celý článek

Proč tolik značek spolupracuje s Disney?

V poslední době se se spolupracemi se značkou Disney roztrhl pytel. Co přivádí velké nadnárodní módní a kosmetické značky k myšlence, že na Disney utáhnou větší množství zákazníků?

Celý článek

Paletky očních stínů, se kterými si v létě vyhrajete

Možná se v létě snažíte líčení omezit, možná si ale říkáte, že je to pravá doba pro experimenty. Pro obě dvě skupiny přinášíme přehled ideálních paletek do slunných dnů.

Celý článek

Proslulé NAKED paletky od UD teď doplní i NAKED lesky na rty

Fanoušci světově známých NAKED paletek od Urban Decay zajásají. UD rozšířila lásku pro nude odstíny a vydala řadu devíti lesků pod názvem NAKED. Jsou nádherné. Najdete tu barvy lehce do růžova či oranžova, ale i tmavší hnědou nebo vínovou. Vítejte ve světě, kde nude je tou nejvýraznější barvou. 

Celý článek