dnes je 12.08.2020 a svátek má Klára

VÁNOCE 2016

Jak nachystat vánoční brunch?

Zvykem je jezdit na obědy a nebo zvát přátele na večeře. Co letos postavit základní kameny nové tradici? Co uspořádat brunch?

Celý článek

Aktuálně ze světa módy: outfity královské rodiny a novinky od Kate Spade

Co nosila královská rodina během Vánoc a co znamenají drby o tom, že Kate Spade chce prodat svou značku?

Celý článek

Nadýchejte se vánoční atmosféry z bytových dekorací

Vánoční atmosféra nemusí být nutně jen o svařáku a trzích. Spoustu se ji ukrývá i ve zdobení domácností. Přinášíme trochu inspirace. 

Celý článek

Jak se obléct na vánoční firemní večírek?

Firemní večírky vás buď většinou baví, a nebo na ně chodíte jen ze slušnosti. Ať tak či onak, vhodné oblečení je vždy na místě. 

Celý článek

Mrazivý prosinec u redaktorek Móda.cz

Po dlouhé době v prosinci konečně mrzlo, a dokonce občasně padal i sníh. Zatím tedy z naší redakce hlásíme spokojenost. Tak nějak si to představujeme. 

Celý článek

POZNÁMKY POD ČAROU: O stříbrné, zlaté a nejlépe obou dohromady

Ty nejlepší vánoční přípravy konečně přišly. Nakupování a kompletování dárků, psaní přání a balení. Rok od roku si to užívám víc a víc. 

Celý článek

Vánoční dárky pro sportovce

Oblečení a doplňky na CrossFit a outdoorové aktivity jistě potěší všechny jejich vyznavače. Hledáte-li na poslední chvíli ideální dárek pro svého sportovce, pak přesně víme, kam se obrátit.

Celý článek

OBRAZEM: Kouzlo Vánoc

Balíčky, jehličí, světýlka, stromeček, ozdoby, stužky, polibky, filmy, deky, přátelé, horké čokolády, cukroví, sněhuláci, sobi, sněhové vločky a Vánoce. 

Celý článek

Co darovat na Vánoce o něco lepší ponožky?

Nemyslíme tím zrovna hezčí vzhled, ale funkci, kterou se adjustační ponožky chlubí - pomáhají navracet postavení chodidla do správné polohy. 

Celý článek

Praktické módní dárky pro ženy pod 300 Kč

6 tipů na praktickou a módní drobnost k Vánocům pro sestry, maminky, kamarádky, přítelkyně a všechny další ženy, pod tři stovky. 

Celý článek