dnes je 29.11.2020 a svátek má Zina

VÉVODKYNĚ Z CAMBRIDGE

Dianiny holínky hlásí comeback

Lady D dala módě hodně. A jeden praktický a stylový trend v poslední době zaznamenává ohromující comeback. Držte se, do módy přicházejí všemi oblíbené holínky.

Celý článek

Prohřešky královské rodiny - 10 případů, kdy členové britské královské rodiny porušili královský protokol

Často vídáme britskou královskou rodinu jako mantru správnosti. Ale i oni někdy poruší tzv. královský protokol. A to se pak dějí věci! Naše redakce pro vás připravila 10 případů, kdy královská rodina porušila královský protokol britské monarchie od Meghan přes lady D, po samotnou královnu.

Celý článek

Emilia Wickstead, dvorní návrhářka vévodkyně Kate, a její nová ready-to-wear kolekce

Žena, která na významné události obléká nejen krásnou Catherine, vévodkyni z Cambridge, ale i Melanii Trump nebo Samanthu Cameronovou, na londýnském fashion weeku představila novou kolekci podzim/zima. Podívejte se na elegantní a sofistikované modely návrhářky Emilie Wickstead!

Celý článek

Kate Middleton si oblékla šaty značky Elie Saab na Royal Ascot za dvě stě tisíc korun

Tradiční koňské dostihy Royal Ascot v Anglii jsou prestižní společenskou událostí, kde nechyběla ani vévodkyně Kate Middleton. Ta si na prestižní událost oblékla outfit od známého návrháře Elie Saab.

Celý článek

Vévodkyně Kate inspirovala trend čelenek do vlasů

Krásná vévodkyně si osvojila nošení čelenek při každé příležitosti. Stala se jejím osobitým stylem!

Celý článek

Kate Middleton dokazuje, že je stylovou ikonou i při cestování

 Tři dokonalé outfity během dvou dnů vynesly Kate na módní špičku popularity. Její styl prošel razantní změnou. Vévodkyni to neskutečně sluší. 

Celý článek

Těhotenská móda vévodkyně - co oblékla při návštěvě Norska a Švédska?

Vévodkyně z Cambridge během očekávání třetího královského potomka stihla spolu se svým manželem i několikadenní cestu po Norsku a Švédsku. Co si oblékla?

Celý článek

Prohlédněte si všechny outfity Kate Middleton na cestě po Polsku a Německu

Několikadenní královská cesta po zemích našich sousedů - Polska a Německa přinesla přesně devět půvabných outfitů Vévodkyně z Cambridge.

Celý článek

Nová španělská královna Letizia má zajímavý styl oblékání a vytříbený vkus!

Nová španělská královna Letizia si pomalu získává titul módní ikony. Dodružuje etiketu, přesto si oblečení stejně jako Vévodkyně Kate upravuje do stále moderního a chic stylu!

Celý článek

Móda podle vévodkyně Kate: klasika, elegance, jednoduchost a důraz na detaily

Vévodkyně Kate musí jako členka královské rodiny chodit oblékaná podle protokolu, přesto její modely nepostrádají moderní prvky, ženskost a sexappeal.

Celý článek